Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » A párom annyit se mondott h...

A párom annyit se mondott h boldog nőnapot, pedig tudja hogy ma van, velem van a baj, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Ma egész nap, meg tegnap együtt voltunk, most ment haza, messzebb lakik. Ma a rádióba is mondták, a városba járókelők virággal voltak, nagybátyámmal összefutott, aki épp virágot vett, de nekem annyit nem mondott h boldog nőnapot. ajándékot nem vártam, mert most a kocsijára költött, de egy kedves szó jól esett volna. Tudta h ma van mert az apukája mondta neki h még nem vett virágot az anyukájának. Bennem van a hiba, és én látom rosszul ezt a dolgot? Tegnap éna névnapján felköszöntöttem, meg decemberbe tartottuk, de én tegnap is felhívtam, a valentín napot nem tartjuk, de a nőnapot elvileg igen...3 éve vagyunk együtt 21l 25f
2013. márc. 8. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez elég fura... nem lehet hogy haragszik rád valamiért? Miért nem kérdezel rá, hogy mi a véleménye a nőnapról?
2013. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem haragszik, mert azota beszéltünk, hivott...amugy mondom, eddig tartottuk, legalábbis mondta...
2013. márc. 8. 20:21
 3/25 anonim válasza:
58%
Ha ez megnyugtat:Nem vagy egyedul:)Én sem kaptam semmit:)
2013. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Boldog Nőnapot!
2013. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
35%
En is ilyen szep kapcsolatokban eltem sajnos, amikor a szivemet a talcara tettem, telefon mellett ultem evekig, husegesen varva, es cserebe becsapast, megcsalast, önzöseget kaptam, senki nem emelt kalapot es viragot se kaptam. Sokat örlödtem, aztan egy nap megraztam magam es azt mondtam: eleg volt , inkabb egyedul, inkabb akarhogy, csak több szemet pasasnak ne adjak lehetöseget , hogy megalazzon, semmibe vegyen, inkabb egesz eletemben egy uborkaval fogok nemi eletet elni, es azóta egyedul folytatom az utam, senki nem hazudik nekem es senkitol nem varok semmit es nagyon jó igy nincs bosszankodas, es csalodas, ha virag kell veszek magamnak egy ölnyit. Sajnallak nagyon, pont ilyen volt az elso baratom, akkor meg nagyon fiatal voltam es sokat turtem, akkorat kellett volna belerugjak, hogy amerikaig repuljon ingyen, de sajnos megvartam amig ö un ram, a hazassagombol mar en leptem ki, mert most mar ez a motto vezet: ha eszreveszed , hogy meghalt alovad, szallj le rola, es passz, hidd el, jobb egyedul, buszken, mintsabb megalazva, hazugsagokat hallgatva, telefont es viragot meg csodat varva, ma mar magamba fektetem azt az energiat amit eddig haszontalanokra csepeltem, es boldog vagyok
2013. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
30%

Ja, es meg annyit tennek hozza, hogy szerintem vege a kapcsolatodnak csak te ezt nem akarod elfogadni es nem akarsz reagalni, pedig a "baratod" pont azt akarja veled ereztetni, hogy abszolut zero vagy a szemeben, akit meg csak nönek sem lat , egy jo szot sem

varhatsz töle

2013. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Remélem nem szexeltél vele.
2013. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...azért nem hiszem hogy smemit enm jelentek neki, mert bizonyítja más dolgokkal, csak furcsa...kedves utolsó :D de igen dél körül, mert még reménykedtem XD ugy döntöttem irok neki egy smst h köszi h nem mondtál semmit, látom mennyire vagyok fontos neked, de amúgy nem fogom neki flehozni :)
2013. márc. 9. 12:05
 9/25 anonim válasza:
Nem minden pasinak esik le.! :) Az enyémtől virágot nem kaptam,de gondolt rám és felköszöntött,és kaptam egy hatalmas csókot.:) Mondjuk ez nekem többet jelent,mint bármennyi ajándék,virág.:) Szerintem azért hozdfel neki hogy ez mi volt,és mond meg neki hogy téged zavar. Egy kapcsolatban ahoz hogy jól müködjön kell az érzelem,és nagyon sok kommunikáció.!
2013. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Jajj, neee! Most már addig ne szexelj vele, amíg bocsánatot nem kér tőled virággal, bonbonnal az elmaradt nőnapért!
2013. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!