Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Vajon miért nincs egy kinyomta...

Vajon miért nincs egy kinyomtatható rózsa a neten nőnapra?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Voltam egy virágboltban, de 500Ft egy hervadt rózsa, szépen becsomagolva már 780. 799Ft egy csokor rózsa pl az adli és lidl-ben. És még csodálkoznak, hogy senki nem vesz virágot.
2016. márc. 8. 13:35
 2/9 A kérdező kommentje:

Nőnap akkor jönnek a sértődött nők, pedig egyenjogúság van. Bezzeg férfinap gyakorlatilag nincs és nem is volt soha.


Egy kinyomtatható virágot találtam.

[link]

2016. márc. 8. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Te, azt tudod, hogy nőnapkor mint ünneplünk? Azt, hogy a nők hosszú idők után egyenlyogúságot vívtak ki. Miért nincs férfi nap? Sztem pont azért, mert az erősebbik nem pont úgy gondolja, hogy a március 8 a nőnap, akkor megy a virág meg a csoki, a maradék 364 meg akkor le vannak tojva a nők, DE a nő ebben a 364 napban főzze azt, amit a férje akár enni, járjon a kedvére, rossz szót ne szóljon stb. Most komolyan, szerinted nincs férfi nap?
2016. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pénz költése nélkül is meg lehet szépen köszönteni a nőket!
2016. márc. 8. 14:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Valentin nap nektek nem elég?
2016. márc. 8. 14:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy lehet köszönteni a nőket, ahhoz nem kell semmilyen virág vagy csoki. Én el se várom az ilyet, aki meg elvárja, az szerintem alapból olyan, és mondjuk az ugyanúgy elvárja, hogy szülinapra meg karácsonyra is legyen valami.

Amúgy ez "csak" hagyomány, mármint a virágadás, annyira nem drága (főleg piacon), de ha olyan sok ismerősödet akarod meglepni, akkor csináld gazdaságosabban (pl. veszel egy doboz bombont (olyat, amibe be vannak külön csomagolva az édességek és mondjuk munkatársnak, vagy távolabbi ismerősnek adsz egy-egy ilyet.


Családtagnak (nem tudom, mennyi idős vagy, a kedvesednek vagy édesanyádnak) főzhetnél, süthetnél valamit, még ha nem is vagy konyhatündér, akkor is biztos össze tudsz valamit ütni.

2016. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a valentin nap nem nőnap. Az tényleg egy hülye ötlet volt, aki azt kitalálta. :)
2016. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Jesszasz, nem irigylem a családod, meg a leendő nejed.
2016. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már van neki :DD
2016. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!