Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » "2010es évek eleje" témájú...

"2010es évek eleje" témájú bulit hogy szerveznétek meg?

Figyelt kérdés
szóval milyen játékokra, kihívásokra, divatba jött dolgokra emlékeztek úgy 2010-14ből, amikből lehetne programot, játékot csinálni egy ilyen témájú szilveszteri bulin?

2019. dec. 10. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Máriám, már a 2010-es évek eleje is történelmi kornak számít :D Nekem amúgy leginkább az emlékezetes, hogy mindenki azt hitte, végre jön valami változás a politikában, megszűnt a begyöpösödött kétpártrendszer. De gondolom, az nem opció, hogy Vágó Gábornak meg Kaufer Virágnak öltöztök.
2019. dec. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Nyilván korabeli filmek, zenék, játékok... stb. jöhetnek szóba, ezeket guglizd ki magadnak :)


Pl.: Toy Story 3, Gucci Guilty, Lady Gaga - Poker Face, Call of Duty

2019. dec. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
32%
Sehogy, 2010 most volt, nincs nosztalgiafaktor.
2019. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát akik akkor voltak tizenévesek, most már a harminchoz közelednek, lehet azért nosztalgiázni egy kicsit.
2019. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 gondolom, 30 fölötti vagy, én is, azért érezzük így, de ha mondjuk abból indulsz ki, hogy a 12 és 22 éves korod közti 20 év milyen soknak tűnik, akkor megérted. Kérdező, gondolom, még nincs 30.

1-es voltam

2019. dec. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ropjátok Minecraft zenékre :D

A 2010-es évek elején az a játék volt az etalon :D

2019. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

2010 már bőven az a kor, amikor hátra hagytuk a magnót, a DVD-t, az 500 tonnás tévéket, a nyomógombos telefonokat, a dizsibe se járunk már és a rock zene se újdonság, az öltözködésünk is ezerféle. 10 évvel ezelőtt is már ugyanazokat a dolgokat használtuk, mint most. Csak egy kicsit fejlődtek az eszközeink. De 2010-nek még nincs semmije, amin úgy el lehetne nosztalgiázni "globálisan".


Én éppen ezért a témát változtatnám meg, főleg ha kisebb csapatról beszélünk.

2019. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szétnézhetsz mi volt a trend.

Amúgy nem hülyeség így búcsúztatni a "kétezertizen…"-el kezdődő éveket.


Én most a divatból arra emlékszek, hogy ilyenkor jött be fiúknál az oldalt fülkörül, olyan lófarkasan felnyírt haj.

[link]


És tényleg sok akkor osztálytársam vasalta úgy tarajba a haját, mint a képen :D


Aztán divat volt még a farmer vagy vmilyen nadrág a műanyag kockás övekkel, meg a nagy logójú fémövcsatokkal.

[link]

Szerintem ekkor kezdett kimenni lassacskán az emo a divatból.


Felváltotta a fiatal fiúknál is a rózsaszínpóló, sárga, rajta a TAKE ME HOME felirat :D

A nadrágok is bőggatya meg csőnaci kombó volt, amiből a fél gatya kint volt (börtönös k*cs*g féle :D )

Szemüvegekben a Fluor féle party szemcsi. Az a redőnyös :D

[link]

13-14 felé betörtek a hipsteres korszakok


Ekkor indult újra a VV4. Alekosz, VV Béci stb.


Lassacskán jött a nagy Maja jóslat, a 2012es világvége,

De azért előtte PSY - Gangnam Style robbantott egyet.


Lassan a MyVIP-et felváltotta a Facebook.



Dübörögtek Flo Rida zenéi: Whistle, Wild Ones, Hangover, Good Feeling

de jött David Guetta is. Feat. Kid Cudi - Memories szintén nagy zene volt. Aztán ki tudná elfelejteni az egyslágeres együttest az "elemfaot" LMFAO-t?

de volt sok Waka-waka is.


A hazai zenék közül felkapott volt a Fluor - Mizu zenéje, az Ocho Macho - jó nekem, Majka - belehalok


Szóval voltak érdekes dolgok :D


Remélem adtam pár ötletet :)

2019. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"a 12 és 22 éves korod közti 20 év milyen soknak tűnik, akkor megérted."

hinnye, ezt jól elírtam, köszi, hogy nem csapott le rá senki :D mondjuk tényleg olyan hosszúnak tűnik fiatal korban tíz év, mint máskor 20.

2019. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na? Sikerült? :D
2020. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!