Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hol fog szilveszterezni...

Ki hol fog szilveszterezni 2020 ban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 05:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudom. Csak a 2021, 2022 illetve a 2029 es szilveszterekre van meg a tuti hely meg program.
2020. jan. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kicsit szerintem még korai ezt a kérdést feltenni! (Talán december elején lehetne rá először érdemben válaszolni.)


A szóban forgó esztendő során kialakuló emberi kapcsolatok/kapcsolataink MINŐSÉGE(!) határozza meg a bulizási lehetőségeinket.


Ui: ha pedig szórakozóhely foglalásáról lenne szó, azt már a nyári hónapok folyamán kell megtenni legkésőbb. (Régebben úgy tudom, hogy május hónapban volt rá lehetőség utoljára.)

2020. jan. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap egy jó barátnőmmel azt beszéltük, hogy Siófokon(350 kilométer innen), mert voltunk már ott egyszer, de nem bulizni és nagyon beleszerettünk abba a településbe. Ha nem jönne ez össze, akkor lehet, hogy akár egyedül is kibèrlek egy jó kis szobát egy hotelben, a megyén belül egy szép helyen, és várost nézek, estefelè elmegyek egy étterembe, eszek valamit, iszok egy kis pezsgőt, és jakuzzizom. De azért nyilván jobb lenne valakivel, aki nem csak azt hajtogatja, hogy "Mi a fa sznak elmenni bárhova is? Pénzkidobàs." Mert az ilyen típusú emberektől már hányok sajnos.
2020. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Otthon, a rádió mellett. Engem többet a büdös életben senki nem rángat el szilveszteri buliba.
2020. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
88%
Otthon.
2020. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, az 5-ös válaszoló jól mondja!


Az előrejelzések szerint megint karanténhelyzet lesz Magyarországon.


(Állítólag decemberben jön a még ennél is kegyetlenebb elhalálozási hullám, mint amilyen most volt.)


Remélhetőleg 2021. szilvesztere már ennél zökkenőmentesebb lesz lényegesen. (De az idei év vége is még viszonylag messze van. Bizakodjunk, hogy jobb lesz a helyzet!)

2020. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bulizok Szilveszterkor, aludni jobban szeretek. Tavaly dolgoztam, de nem hiszem, hogy idén adig kinyitunk, ha mégis, szívesen dolgoznék megint.
2020. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

A COVID19-ről szól az egész esztendő. Koronavírus járvány van "Maradj Otthon"! felszólítással körítve. Legalábbis tavasszal még ez volt a SLÁGER! Ugye emlékszünk mind?


Tehát "bulizás" elmarad - amúgy sem vagyok egy túl szórakoztató társaság - talán valamiféle JÓTÉKONY MUNKA?! Akár önkéntes is...


Idős nagymamámra kell odafigyelnem. Legtöbbször kénytelen vagyok az Álmát Felügyelni. (Egy fedél alatt vagyunk még.)


Ui: Édesanyám elhunyt tavaly nyáron, tehát nagyon semleges volt számomra a szilveszter napja. Egyéb más kisebb kellemetlenséget is tapasztaltam 2019. december 31.-én, de kicsit jobbra fordult azóta a helyzet.

2020. nov. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Otthon, a családommal, mint eddig mindig, eddig nem is akartam nagyon máshova menni, most meg nem is lehet, mivel a kijárási tilalom érvényes a szilveszterről, újévre virradó éjszakára is.
2020. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 Legközelebb jobban gondold meg, hogy mit kívánsz, mert amint láthatod, nem mindig úgy válik valóra, ahogy elképzeled.
2020. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!