Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Melyik volt a legemlékezeteseb...

Melyik volt a legemlékezetesebb szilvesztered? És miért?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Négy évvel ezelőtt összejött életem eddigi legjobb szilveszteri házibulija.

Legalább 15-en voltunk (rokonság és barátok) egy tágas családi házban és nagyon-nagyon parádés volt a hangulat, ráadásul sosem voltam fönn olyan sokáig, mint akkor (konkrétan hajnal fél 6-ig). A tűzijáték nagyon király volt, négyen hoztak magukkal rajtam kívül tűzijátékot és több percen át tartott, míg az összes felrobbant. Rengeteg sütemény, edésség és más kaja volt, valamint rengeteg koktélt (alkoholosat és nem alkoholosat) kóstoltunk.

Azóta nem volt ilyen jó szilveszterem.

2020. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1976. akkor ettem először fácánsültet, és nem otthon buliztunk. Ja, voltam vagy 12 éves.
2020. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2009.szilvesztere, akkor született a lányom 😊
2020. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban egy kivagyi rokonunk (érettségivel Dr. előtagú névtáblát csináltattak pl. a kapura) a férjével és a gyerekével beígérkezett, hogy nálunk szilvesztereznek, itt lesznek reggelig. A felmenőim egész nap sütöttek-főztek-készültek, aztán a vendég család nem jött. Nem is jeleztek. Legközelebbi találkozásunkkor pedig felháborodva tiltakoztak, hogy mi honnan vettük az egészet, ők sosem ígérkeztek hozzánk.
2020. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó szakadok😂😂😂😂😂😂😂
2020. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal egy termálfürdőben zárás után, karaoke party 30 literes söröshordóval.
2020. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Egy kedves lánnyal kettesben a szobámban, kis pezsgő és hosszú beszélgetés. Meg volt olyan szilveszterem is, ahol haverom vonszolása közben eltört két lábujja, meg át kellett dobnunk őt egy kerítésen.
2020. máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utaztam haza a kollégiumból. A vonaton annyian voltak, hogy csak a lépcsőn volt helyem, egy kézzel kapaszkodtam, másikkal a bőröndöt tartottam. Mire Szegedről Bajára értem, már úgy éreztem, mindenem megfagyott. Az este legnagyobb részét a fürdőkádban jó meleg vízben töltöttem. Szerencsére a barátnőm beült mellém, hogy gyorsítsa a felmelegedést!
2020. jún. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legemlékezetesebb? Hmm kettő is van.

Egyik amikor először mentem szilvezsterezni haverokkal. Egész jó volt, sőőt.. viszont azt űberelte a 2017es.

A 2016os nem éppen a legjobban sikerült, így 17ben elhatároztam, hogy ez lesz a legjobb szilveszterem.

Komolyan már ilyenkor, szeptember végén vártam. Alig tudtam kivárni. Bulizós, szilvezsteres filmeket, sorozatokat néztem stb, aztán eljött december 31.

Előző két nap nem voltam otthon és kissé másnapos is voltam... Dél, kora délután hazaértem, pihentem, hangolódtam az estére.

Kb 8 körül elindultam és minden úgy történt ahogy előre elterveztem, elképzeltem. Brutális jó szilveszter volt, reggel 6ig ittunk, akkor ment mindenki haza.

Azóta se volt olyan jó szilveszterem, valszeg nem is lesz, mert ez volt nekem a TÖKÉLETES szilveszter! :)


Persze mindegyik más, új helyek, 1-2 új ember, új programok stb. Mindegyiknek meg volt a feelingje, a maga szépsége (még annak is, amikor éjszaka fél kettő-kettőre hányásig ittam magam). Viszont a 2017es azért is volt a legkiemelkedőbb mindközül, mert rohadtul vártam, és tényleg minden úgy történt ahogy elterveztem.

Imádom a szilvezstert, de azóta valahogy megnyugodtam és már nem várom betegesen. :)

2020. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!