Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van valami megbízható oldalt...

Van valami megbízható oldalt ahol lehet tüzijátékot rendelni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van személyes tapasztalata azt szívesen meg hallgatom.

2020. nov. 24. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2020. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Minden oldal megbízható ahol van lehetőséged rendelni.


Egyébként szlovák oldalakon nézz szét, de mindjárt megkeresem én honnan rendeltem.

2020. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]



Én mondjuk legutóbb innen rendeltem, ez pont nem szlovák oldal de sokszor van akciójuk.

2020. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2020. nov. 25. 16:59
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Illegális postán vagy futárszolgálattal a tűzijáték szállítása! Csak a pyropanda.sk meg a dirrdurr.hu ami legálisan magánautóval szállít!
2020. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy legális vagy illegális?
2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pyrofire.eu Ekopiro.hu a legjobbak. Mindegy milyen webshop megbízható minden nagyobb ahogy előzőleg mondták. Ami itthon legális az bárhonnan behozható. Ami az unió határai belül megy csomag vagy posta azt senki sem nézi. A szállítás nem a vevő felelőssége hanem a feladóé és a szállítóé! Egy vevőt mondjatok akit megbüntettek szállításért. Nem tudtok mert nincs ilyen! Az eko 2000ft ért lehozza. 10.000 ft ért küldik külföldről. Magyar meg házon belül szállít ennyíért vagy még drágábbér. A magyar cégekkel a külföldiekkel szemben gondok vannak. A nagy magyar cégek nem akarnak vidékre szállítani vagy nagyon drágán. Volt amelyik eljátsza hogy másik bankszámlára utaljak miután egyszer már elutaltam mert nem akar számlát adni. Ezért megint mehettem a bankba! A gyenge választék gondolok itt a 45-50 milis telep és F3 mas 75 milis rakéták. A nagy külföldi cégeknél mindenütt gördülékenyen mentek eddig a dolgok!
2020. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyar cégeknél nem lehet kapni egy normális 75mm es F3 mas rakétát mint a Deutsland vagy Austria Rocket. Szinte sehol sincs egy normális 50mm es telep. Minőségben szinte a leg igénytelenebb összetákoltabb kínai tűzijátékok bármi extra nélkül. Ki van belőle minden spórolva és a leg alapabb effektek. Csehektől és lengyelektől vettem F3 mat, petárdát és F4 et is. Nagyon nagy különbség van minőségben! A legalitás kapcsán petárda és F4, ha egyszer meg is büntetnének kevesebbet vesztettem mintha nem is használtam volna! Legális tűzijátékoknál élénkebbek a színek és jobbak az effektek. És mindenki aki külföldről vesz támogatja hogy jobb legyen a hazai törvényhozás hozzáállása és a hazai választék is! Illegalitás terén ha sokan veszünk F4 et és petárdát enyhíteni lesznek kénytelenek. A hazai pyro cégek is odavágnának jobban a törvényhozásnak hogy felvegyék a versenyt. Ahol annyira betartják a törvényt ott az állampolgárokat úgy rángatják ahogy csak akarják! Mik vagyunk a politikai elit csicskásai?
2020. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5-ös nincs különbség közte hogy hazai vagy külföldi webshop ahonnan rendelve van. Minden ami itthon legális bárhonnan be lehet hozni! A szállításos szöveg egy duma és egy üzleti fogás! Ha szabálytalanúl is küld valaki csomagot legyen hazai vagy külföldi az nem a vevő felelőssége hanem a feladóé és a csomagküldő szolgálaté! Egyetlen esetről sem halottam még ha szabálytalanság is történt hogy vevőt ilyenért elővettek volna! Hogy nézne az ki ha a feladó vagy a szállítóceg szabálytalanságot követ el azért a vevőt büntessék? Mint vevőnek nem kell evvel foglalkozni mert nem a mi felelőségünk! Ha itthon legális termékeket veszel külföldről vagy hazai forgalmazótól. Nem te adod fel a csomagot és nem is te rendezed a szállítást! Szabad piac van az union belül. Ilyen törvény vagy megkülönböztetés nem létezik hogy haza webshopból rendelhetsz külföldiből meg nem. Sem olyan ha külföldi melyikből vehetsz és melyikből nem! Szintén amiket lepróbálnak járatni webshopokat egyesek az adott országban legális engedéllyel működő webshopok!
2020. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy megbízható videós, Beni Pyro mondta hogy ő már rendőrségi ügybe keveredett az ekopiro meg hasonlók miatt. Én tavaly vettem az ekopiro-n, idén inkább kimennék Szlovákiába Kauflandba ha lehet.
2020. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!