Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek a kijárási tilalom...

Szerintetek a kijárási tilalom mennyivel csapolja meg a durrogtatások arányát szilveszterkor?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 09:11
A kérdező szavazást indított:
Semennyire, aki eddig durrogtatott ezután is fog
Kicsit talán megcsappan, de nem jelentős mennyiségben (20-30%)
Azt gondolom, hogy egy jó 50%-os arányban
Nagyon magas arányban, csoda lesz ha valaki fog egyáltalán durrogtatni
40 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Illetve még egy kérdés, ti fogtok e?
2020. dec. 8. 09:11
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Felénk eddig is nagyrészt erkélyről, tetőről durrogtatás volt. Szóval a 2-es válasszal értek egyet.
2020. dec. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Én pénzt ilyenre nem adnék ki, de ahogy eddig is, most is lesznek bőven, akik több tízezer Forintokat fognak majd elszórakozni így (még ha esetleg nem is lesz "hivatalos" beszerzési forrás, ezek úgy is megtalálják a módját, hogy szerezzenek valahonnan).

Akik kertes házban laknak, azok a saját területükön ugyanúgy kint lehetnek 8 után is (ahogy a penel erkélyén is, gondolom), így nem lesz akadálya, hogy megmutassák a szomszédoknak, hogy lám lám...


Van akinek ez a nap Ünnep, a kutyásoknak pedig egyenesen egy rémálom.

2020. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Igen, én is erre számítok, hogy Semennyire.

Szerintem most rengetegen azt se fogják megvárni, hogy besötétedjen, kihasználják majd a 16-20 óra közti időszakot az utcán való őrjöngésre.

2020. dec. 8. 09:35
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

A rendes, magasra emelkedő, látványos tűzijáték vásárlást, használatot még megértem, de a csak pukkanó, sistergőket nem.

A patárda van ahol teljesen legális, nálunk nem.

Az a sok barom, aki azzal durrogtat, a szememben bűnöző. Akkor is az lenne, ha nem lenne semmi tiltás.

Nem hinném, hogy azok a debilek, akik ilyennel szórakoznak, különösebben érdekelné a tilalom.

2020. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk a családi házas övezetben az udvarán mindenki durrogtathat idén is kedvére:( A lakásban lakók egy része talán kihagyja.
2020. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én eddig sem durrogtattam, ez után sem fogok. Kíváncsian várom, hogy mi lesz szilveszterkor. Szerintem csökkenni fog, de biztos lesznek, akik próbálkoznak, vagy csinálják a kertben, erkélyen.
2020. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
ha abból indulsz ki hogy központilag nem lesz tűzijáték... majd mindenki csinál magának. csak azt remélem drága törvényhozóink azért ANNYIRA nem hülyék, hogy betiltsák a hivatalos árusítást, mert akkor a szokottnál is több balesetet okoz majd a csempészett bóvli...
2020. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire. Szerintem ugyanúgy árulni fogják őket. Aki eddig is durrogtatott, ezután is fog. Legfeljebb nem az utcán, hanem otthon.
2020. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire. Most is kijárási korlátozás van este 8 után, mégis zsong az utca éjjel is. Kizárt dolog, hogy ez az összes ember munkába megy vagy munkából jön. Mindenki tesz a korlátozásra magasról. Egy embert sem büntettek még meg a szemem láttára, amióta vannak ezek a korlátozások. Úgyhogy tuti, hogy szilveszterkor is ugyanúgy ki fognak menni az emberek az utcára, és lövik majd fel a tűzijátékot a ház előtt, mint eddig is minden évben.
2020. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!