Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » "Legálisan" milyen megbízható...

"Legálisan" milyen megbízható oldalakon lehet rendelni tüzijátékot?

Figyelt kérdés
Tavaly láttam pár ismerőstől hogy tök bátran rendelnek be tüzijátékokat ilyen külföldi oldalakról, és hát én is szeretnék valami újat kipróbálni. Mert hát szerintem sokatok vagytok úgy, hogy a Tesconál kapható pirotechnikai konzerv árusok elég drágán dobják piacra a haszontalan cuccaikat. Mellesleg elég gyenge eresztés a kínálat.

2020. dec. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Pirotechnikai szaküzletben.
2020. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem innen fogok!


[link]


Minimum 5ezer a rendelés, remélem nem gond.

2020. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több kategória is van, nem tudom miért a gyereket küldtem:D
2020. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen rendelek külföldről házhozszállítással úgy hogy a kiszállításkor fizetek. A magyar webshopok és konténerek amit árulnak színben, effektekben, minőségben, választékban gyenge utánzata csak egy cseh, szlovák, lengyel tűzijátéknak. Akik a szlovák határnál laknak mind inkább kimennek és ott veszik meg. Nézz csak meg egy ekopirós színes bengálitüzet, színes csillagszorót, 45 milis telepet, XXXl 170 cm hosszú rakétát, színes vulkánt, különleges rakétákat és telepeket. Sehol sincs hasonló sem magyarországon. A karosszékből megrendeled és amikor kihozzák akkor kell a szállítónak fizetni. A lábad nem kell kitenned hogy utalgass.


A leskovics kis falvakba szállítani nem akar. Eljátszotta hogy a rendelésnél le volt fixálva hogy kihozza. Erre a rendelés napján odaszól hogy a városba kell érte bemenni a konténerhez. A másik magyar cég visszadobja a weboldalon a számlát aztán megint lehet bemenni egy privát számlára utalni. Nagyon sok nem is szállít hanem megszabott időpontban egy átvevőhelyen lehet átvenni a terméket. Van amelyik szállít 3.000 forintért az ekopiro lehozta a csomagot. Itthoni meg 15-20 ezerért akarja a hazai webshop meg vásárlási limitek. Több helyről rendeltem már tűzijátékot külföldről. Hát én köszönöm a magyarból nem kérek!

2020. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dettó 4 es velem is történt ilyesmi! A rendelésnél le volt fixálva hogy házhoz hozzák 28-31 között. Előre utalással kellett fizetni! 28-án reggel a szállítás napján oda szól hogy menyjek le érte az átvevőhelyre 30km re arrébb. De végül kihozták. Mondtam is neki hogy nem erről volt szó és ha nem hozza le akkor fizessék vissza a pénzt! Magyarnál ahol én vettem mindenütt előre kellett utalni. Vagy lemész az üzletbe és ott veszed meg.
2020. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még hozzá tenném azt is a dologhoz hogy a rendelésnél már konkrétan tudták hogy házhozszállítással kérem. Még a mellékletben is külön volt jelezve. Amelett hogy a webshop is fixen ezt kínálta fel. Küldtek emailt hogy a rendelést elfogadták és fizessem be. Amikor befizettem küldtek megint emailt hogy rendben van majd a szállítás időpontjáról. A szállítás napján a megbeszélt időpont előtt hívtak telefonon 2 órával előtte. Közönséges sunyi húzás volt (tuzijatekvasar.hu) nál történt ez 2019 ben! A választék már tavaly előtt mindenütt visszaesett a hazai webshopokban. Most amit árulnak az már mind ilyen maradék.
2020. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert az ekopironál elég jól hangzik hogy utánvéttel 2700ft a kiszállítás. Csak olyanokat beszélnek hogy F3 kategória/ petárda vásárlás esetén rendőrségi ügy lehet belőle + bírság. Ez mennyire igaz? Mert eléggé félek így rendelni. (Természetesen tudom hogy a petárda tilos, még magunknál tartani is.)
2020. dec. 13. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok egy esetről sem hogy a szállításnál gond lett volna. Ha nem működne a dolog nem rendelne ennyi ember! Valaki egy évben többször is! Én amiket vettem rakétákat és telepeket az mind F3. Vettem 1 és 5 grammos petárdát. És 100db os kanócost is a 21+ kategóriában 0,4g hatóanyaggal.


Én olyanokat szórakozom az erdőnél a petárdákkal hogy azt nem lehet elmondani. A 170 cm hosszú rakéták és a 45mm telep bóvli légypiszok hozzá képest amit itthon kapni F2 kategóriában. Kisebb tűzijátékoknál is mint a színes bengálitüzek, csillagszoró, vulkánok is hatalmas a minőségbeli eltérés. Ha lenne is pénzbüntetés belőle kisebb veszteség mintha erről az élményről le maradtam volna.

2020. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!