Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ekopiro.hu-ról szeretnék...

Ekopiro.hu-ról szeretnék rendelni tűzijátékokat, biztonságos?

Figyelt kérdés
Sohasem rendeltem online tűzijátékokat ezért még nem vagyok benne jártas. Viszont aki rendelt már erről az oldalról, az megoszthatná velem a tapasztalatokat. Illetve hogy ha egy kis petárdát is választanék a csomagba, mekkora szívás lenne ha valami oknál fogva lebuknák? Természetesen ez magánterületen zajlana.

2020. dec. 13. 08:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Mivel hivatalos magyar oldal ezért csak olyan "petárdának" hívott gyújtózsinorral rendelkező kis durranókat kapsz amik legálisak :)
2020. dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szoktak róla rendelni. A csomagok rendben megérkeznek. Vannak akik egy évben többször is rendelnek róla. Nagy előnye hogy utánvét van. Amikor kihozzák a csomagot akkor fizetsz. Nagyon jó a választék, és a termékek is nagyon jó minőségüek.
2020. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Igen, én is onnan rendeltem, 20.-ra jön meg. Szerintem webshopok közül a legjobb
2020. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
pyrobox.sk -t ajánlom, mert ott esélytelen, hogy átnéznek egy csomagot mert magánszemélyként adják fel. Ekopiron meg ott virít, hogy az Ekopiro.hu adta fel. Ha rendelsz petárdát, és lebuksz, bukod az egész rendelést, és még mellé kaphatsz bírságot is. Hallottam olyanról, hogy egy viszonylag ismert pyros haverjának lefoglalták az ötven ezres csomagot, amiben volt petárda, bukta az 50 ezret és még mellé kaphatja a bírságot is.
2020. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Semennyire. Romániában lekapcsolták ma! 70 ezer tonna pirotechnikai eszközt foglalt le a rendőrség. Mindenki nagy bírságot fog kapni, valószínűleg azt is be hívják a bíróságra, aki valaha rendelt, mindegy mikor. Hatalmas bírságot kap a cég. Le fogják húzni a rolót, mint a bombashop
2020. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
#4 Ott mennyi a kiszállás?
2020. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja látom, 6euro, az nem vészes. Akkor én is onnan szerzem be idén.
2020. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Én is az ekopirótol rendeltem rendben mejött! #4 es a feladóban egyik csomagon sem ekopiro van feltüntetve! Céges csomagként van feladva de abban a cégnévben semmi pirora utaló jel nincsen. Sőt semilyen piro nem szerepel a feladóban, se máshol a csomagon! Diszkréten be van az aru vastagon csomagolva! A pyrobox.sk ugyan úgy adja fel a csomagot mint az ekopiro!
2020. dec. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Én rendeltem onnan elmondom hogy megy onnan a rendelés. Az egyik leg ismertebb lengyel székhelyű cég. Maga az oldal megbízható és biztonságos. Utánvétellel van rajta fizetve ez azt jelenti hogy akkor fizetsz amikor a szállító házhoz hozza a csomagot. Vannak cégek ahol előre kell utalni és aztán küldik a csomagot. Az ekopiro nem ilyen, és én ezt szeretem benne.


Ha körbenéztél a weboldalon a kosárba mindent beleraksz amit kell. Megadod a szállítási adataid neved és kapsz egy levelet a rendelésed állapotáról és egy elektronikus számlát a rendelésről. Ezeket a megadott email címedre küldik. Nem kell külön regisztrálni sem az oldalon. Egy pár napig eltarthat még feldolgozzák a rendelésed. Ha feladták a csomagot megint kapsz egy emailt amin látod hol tart a szállítás. Telefonál a futár ha leért a csomaggal. Ott neki fizetsz amikor átveszed a csomagot. Nem kérnek személyit sem a futárok. A csomag jól bevan fóliázva. Profin ki van tömve hogy ne sérüljön a termék. A feladóban nem ekopiro szerepel hanem egy átlagos cégnév amiben semmi piro szócska nincsen! Felette nagyon kis betüvel nálam oda volt írva hogy ekopiro de az nem a feladó. Nem is feltűnő. És nem részletezik a csomag tartalmát. A csomag fekete fóliába van csomagolva ragasztószalaggal amin van piros felírat de semmi különös. A számla és minden amit küldenek emailt az teljesen magyar!


Ami itthon legális azt külföldről is legálisan be lehet hozni vagy hozatni. Az EU-n belül vám az nincsen. Ha valaki legális termékeket rendel akkor nincs mitől tartania. Nekem a csomag mindig rendben lejött. Számlát már a rendelésnél küldenek emailen, ne keresse senki a csomagba mert már elektronikus számlákat adnak! Ha valaki olyat rendel ami ott legális de itt nem azért megbüntethetik! Ez nem a webshop sara hanem a tied! Ha meg valakit megbüntettek mondja el milyen jogcímen kapta. Biztos hogy nem azért mert „illegális” külföldi webshopból rendelt! Ha ők valamit nem is szabályosan csinálnának az nem a vevő sara és a vevőt nem büntethetik. Az hogy ők a csomagot a vevőhöz hogy juttatják el az nem a vevő dolga. Én 60.000 ft körül szoktam rendelni az ekopiroról. Azért elkell azon gondolkodni hogy utánvétellel küldik. Szó sincs arról hogy előre utalsz. Pedig nagyon sok helyen előre utalás van! Ez már évek óta működik. Ott is van egy csomagbiztosítás. Ha tonnaszámra foglalnák le a csomagokat, meg ez annyira illegális lenne akkor ez nem működne évek óta. Illetve nem lennének visszajáró vásárlók akik egy évben többször is rendelnek. A másik amiért én szeretem, jó minőségűek a termékek és van kínálat. És nem a kispórolt kínai vackok vannak mint itthon. A kistermékek amik olcsók is nagyon jók. Olyanokat láttam hogy itthon hasonlót sem kapni sehol! Csak egyet említenék,színes csillagszorók kék, zöld, piros színekben.


Amiket halottam hülyeségeket az ekopiroval kapcsolatban. Lejárt szavatosságú termékek: nem igaz viszik mint a cukrot a termékek jó állapotban vannak. Illegálisan szállítanak: Na honnan tudjátok azt annyira biztosan hogy az a futár mennyire speciális aki hozza. Másrészt ez nem a vevő sara, a feladóé vagy a szállítócégé. Nem adnak számlát: Hülyeség online már mielőtt elküldenék a csomagot megkapod a számlát! Vegyél helyette ebben a webshopban mert az hülyeségek.


Szabad piac van az EU-n bellül. Ha XY- kategóriás termék legális magyarországon, ha itthon veszed, külföldről te magad hozod be, vagy rendeled ugyan úgy legális! Ki is mehetsz érte személyesen nem EU-s országba mint szerbia ahol van a határnál VÁM átfogják engedni!

2020. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy az Ekopiro az cseh, és nem lengyel. És futárcéggel pyrotechnikai eszközt tilos szállíttatni. (magyar posta hozza) Legális akkor lenne a szállítás, ha saját autóval hoznák le, mint pl a Dirr Durr. Erről ennyit. Nekem úgy jött meg az Eko-s csomagom, hogy nagyal rá volt írva, hogy az Ekopiro adta fel a csomagot. Ezért fogtak meg most annyit, mint amennyi láttok a Beni pyro-nál. Mert ugyanis az nem volt lekapcsolva, csak gondolom az Ekopiro-t meglátták, és egyből jelentették a csomagot. Egy Román rendőrség amúgy sem kezdhet semmit egy CSEH céggel.
2020. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!