Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lehet gond ha szilveszterkor...

Lehet gond ha szilveszterkor haverokkal bulizunk egyet?

Figyelt kérdés
Vírus fanatikusok és rettegők ne válaszoljanak.

2020. dec. 21. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

2 rossz kimenetel lehetséges:

1; nincs szerencsétek és megbüntetnek

2; nincs szerencsétek és megkoronázzátok az újév kezdetét (2 hét kellemes szenvedés)


Ha egyik sem következik be akkor pedig jót buliztatok. Ámen.

Kb. 50-50%. Bár nem értem hogy miért kell szenteste feloldani a korlátozást és szilveszterkor nem... A tömeg a templomban, meg a családi összejövetelek legalább olyan kockázat mint a szilveszteri házibuli. Így nézve a dolgokat, ha egyiket szabad akkor a másikat miért nem?

2020. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Lehetni lehet, minden lehet, de azért, nem olyan hatalmas a valószínűsége. Mivel nem 1956-ot írunk és gondolom nem is vagytok körözött bűnözők vagy igazolt fertőzöttek, ezért gondolom a rendőrök nem fognak hozzátok csak úgy betörni, feltéve ha az utca többi lakója nem hívja rád a rendőrséget csendháborítás miatt, utána meg már a többi dolgot felhozzák ellened vádként... Megbüntetni megbüntethetnek, odaúton is vagy akármikor, szóval abszolút lehetséges, de nem valószínű.


Egyéb probléma viszont teljes mértékben biztos! Ha valamelyikőtök COVID-19 pozitív, akkor azt ti sem fogjátok zsebre tenni.


Szóval szerintem ezek tükrében mérlegeld, hogy mennyire fontos ez a buli!


De még mindig folyik a vita arról, hogy az ünnepet alatt feloldják-e/enyhítik-e a korlátozásokat.

2020. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Előző vagyok és még annyi, hogy 20-05 között nem menjetek ki a házból!!!
2020. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már átestem rajta és amúgy is 99.997 % valószínűség hogy egy 20 éves túléli. Amúgy ha nem leszünk többen mint 10 fő akkor mi a gond? De persze Szájer mehet b*zulni szexpartikba...
2020. dec. 21. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
De úgyis ottalvós, amúgy meg a korlátozásának amúgy csak negatív hatása van hiszen mindenki 8-ig kinnt van az utcán, ezáltal feltorlódnak az emberek az éttermek,boltoknál.
2020. dec. 21. 21:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy faluban lesz, este nem jár arra a yard, hacsak nem hívják őket. De amúgy az mekkora aljas semmirekellő besúgó aki kihívja másra a rendőrt csak azért mert látott pár embert bemenni egy házba és nem történt még csandháborítás se SZILVESZTER ÉJJEL...Azokat korlátozzák akik veszélyben vannak és őket is csak ha akarják,minket meg hagyjanak békén!
2020. dec. 21. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Lakhely elhagyasi tilalom van, ami azt jelenti, hogy mindenkinek este 8-ra HAZA kell ernie ... ez ennyire egyszeru. Ettol fuggetlenul bulizhattok, de akkor ugy jarhattok mint Szajer. Meg aztan nem olyan jo buli a rendorsegi fogdan koszonteni az ujevet ket jegyzokonyv kozott.
2020. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

2. és 3. válaszoló vagyok!

Nagy a valószínűsége, hogy nem vinnének be fogdára, csak mondjuk bevinnének kihallgatni és kapnál utókarácsonyi, meg utómikulás ajándékként, egy "szép kis kihagyhatatlan befektetésről" tanúskodó csekket, meg a bulit pár perc alatt feloszlatnák és mindenkit hazaküldenének és maradna a haverjaidnak is az eresz csatorna... XDDD Jó a végét nem kell komolyan venni!


Mondom! Mivel nem 1956-ot írunk és gondolom nem is vagytok bűnözők vagy igazolt fertőzöttek, a rendőrök, nem fognak, csak úgy ukmukfuk betörni a házadba, hacsak nem riadóztatják őket a szomszédok.


Egy rövid megjegyzés, bár nem teljesen ide tartozik, de attól még, hogy te egyszer már elkaptad, elkaphatod még egyszer, sőt, ezt a Nagy-Britanniából jött nyavalyát, akár még pont ugyanolyan tünetekkel. Megbetegedhetsz megint, elméletben akár 100* is, egészen addig, amíg nem alakul ki a teljes védelem a szervezetedben, arról nem is beszélve, hogy hordozó, akár végtelenszer is lehetsz.


Mivel ez nem egy politikai kérdés, ezért nem kritizálom most az intézkedéseket, de az biztos, hogy Szájer sem erkölcsileg, sem "járványilag" nem cselekedett helyesen.


Én már voltam COVID-19-es, talán kétszer is, egyszer eléggé megszívtam, mert a halálomon voltam (kórházba nem vittek, mert csak utána teszteltek), hatalmas láz és az összes többi tünet (kivéve a szag- és ízérzékelést) nagyon erősen. Utána már szerencsére enyhébben, mert akkor volt egy kontaktom. Hát a tüdőm, úgy, hogy van eleve egy tüdőbetegségem, nem volt túl hálás... Nekem elhiheted, szóval, te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, szóval én nem bíznám el magam.

2020. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azért, mert Szájer elment a partira, azt jelenti, hogy Te is mehetsz? Mehetsz, aztán majd kiderül, hogy megérte-e?

Én arra lennék kíváncsi, hogy partiztok pont 10-en, senki sem hoz senkit magával, aztán 5 nap múlva ketten is koronások lesznek, természetesen nem Te, miért is, ugyan már, Te nem lehetsz, csak más. Szóval két másik megbetegedik, egyik jobban, másik mégjobban, de ne lesz belőle lélegeztetés, akkor hogy fogod magad érezni vagy a többiek? Nekem lenne lelkifurdalásom.

2020. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekünk a 99.997%-os túlélési esély bőven elég xd
2020. dec. 25. 09:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!