Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen különleges helyeken...

Milyen különleges helyeken köszöntöttétek már az új évet? Ha tehetnétek, hol szilvesztereznétek?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a kedvenc szilveszteri történeteiteket. :)

2020. dec. 26. 19:49
 1/4 anonim válasza:
A Balaton közepén
2020. dec. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Kanarin jo volt szilveszterezni, de tetszett Amszterdam is ...
2020. dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor hajón dolgoztam (15 évvel ezelőtt) Bécsben a Dunán, hajó fedélzetén. Na az felejthetetlen volt, ahogy egész Bécs fényekbe borult. :)

De 5 évvel ezelőtt akkori párommal kint Nagyváradon is fantasztikus volt, hát ugye akkor jártam ott először, hiába hogy ő nagyváradi, látni más volt, mint képeken meg elmesélve.

2020. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szilvesztereztem már kaszinóban, de akkor dolgoztam, szóval nem szórakozni mentem.

Ahol szívesen tölteném, az valami tengerpart, és gyakorlatilag mindegy is, hogy hideg vagy meleg, csak tenger legyen!

2020. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!