Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ekopiro rendelés megjön?

Ekopiro rendelés megjön?

Figyelt kérdés

19. -én rendeltem este az ekopiróról, és 23. -án küldték el a csomagomat.

Tegnap még nem jött meg.


Meg fog jönni még ma vagy holnap?

Van így más is, hogy még nem érkezett meg a csomag?



2020. dec. 29. 09:42
 1/7 anonim válasza:
58%
Meg fog az jönni ha nem robbant fel a postán.
2020. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A feladástól számított 2-3. mukanapon szokott megérkezni nekem. Amikor meg pénteken küldték keddre jött meg. Amikor hétfő este adták fel meg szerdára jött meg. Még feladják szezonba van hogy 1 hetet kell rájuk várni addig feldolgozás alatt van (a decemberi szezonban). Amikor az írják a csomag elküldve és kapsz egy emailt a szállításról na akkor adták fel. A futár majd felhív amikor leért az autóval. Csak munkanapokon dolgoznak a szállítók ha már feladták. Volt hogy egy kisebb rendelésnél egy hetet vártam, rájuk írtam aztán másnap küldték. Nagyon sokan rendelnek, ilyenkor ez természetes!
2020. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 23.- án adták fel avval 28. áig semmit nem csináltak az ünnepek +hétvége végett! Vagy ma már megjött neked, de 30.-án már meg kell hogy jöjjön.
2020. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még ma nem jött.
2020. dec. 29. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

A külföldi nagy webshopokból legkésőbb december elején érdemes rendelni. December közepére a legjobb dolgokat elviszik tőlük. Aki novemberben türelmesen vásárolt az az ekopiroról olyanokat tudott venni amire már december elején esélye sem volt. Ők azt lehet mondani minden országba szállítanak az EU-n belül. Ennek előnye hogy olyan választék van ami kisebb webshopokban sehol. Hátránya hogy már december elején az áruk felét felvásárolják. Még a második munkanap! 23-28 ig nagy eséllyel a csomaggal nem csináltak semmit! 30-án a leg korábbi időpont amikor számíthatsz a csomagra. Az ekopironál ha feldolgozás alatt van a csomagod akkor még el sem küldték! A decemberi szezonban még a csomagodat összeállítják az lehet 1 hét is! És ott is a drágább nagyobb megrendeléseket biztos hogy előbbre veszik. Amikor azt írja a státusz hogy a csomag elküldve na akkor adták fel! Én amikor 60.000ft ért rendeltem 3 nap alatt összeállították a csomagot. És 3 nap volt még leért. Amikor 10.000 ft ért a szezonban több mint 1 hetet vártam mire összeállították a csomagot! Hétfőn rájuk írtam és kedden már elküldve állapotban volt.

Tavaly volt akik 2 hetet vártak még összeállították nekik a szezonban a csomagot! Ja amúgy nagyon faszák és változatosak a termékek. Videókat majd nézzél róluk ha legközelebb rendelsz mert olyan dolgok vannak hogy hasonlót se kapsz itthon. Egy hétig javaslom nézegesd a választékot mert sokmindenről lecsúszhatsz. Tavasszal és nyár környékén sok minden szokott náluk lenni. Nincs hajtás sem, a csomagot akkor gyorsan leküldik Erdőben jókat lehet vele szórakozni, meleg van és az idő is jó, a táj is szép. Trueno 1 és 4, explosive 1 és 3, 50 milis telep és a 170 cm -es rakéták, 50 milis telep kihagyhatatlan. Funke színes bengáli tűz, színes vulkánok, színes kézi fáklya, óriás sikoly, színes csillagszorók, mind szoktak lenni a szezonon előtt vagy után!

2020. dec. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok.

Köszönöm a részletes válaszodat, és a többiekét is.

Már 23. -án elküldve státuszban volt.

Reméljük küldik mostmár.

😊

2020. dec. 30. 09:05
 7/7 AdamGergits válasza:
És megjött??
2022. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!