Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor visszatekintve...

Szilveszterkor visszatekintve mit éreztek ?

Figyelt kérdés

Van- e a 2020 - as évben,amit örömmel éltetek át, vagy esetleg több volt benne a rossz, vagy kevésbé jó ?

Minden bejött, amit tavaly szilveszterkor elgondoltatok ?

Összességében jobb, vagy rosszabb volt az évetek ?


Csak érzelmi,illetve kapcsolati témában kérdezem !


Előre is azt kívánom Mindenkinek,hogy jövőre kapja azt és élje át, amire vágyik ! BUÉK !


2020. dec. 31. 06:51
 1/5 anonim válasza:
37%

Így december 31-én azt érzem hogy ISMÉT elment egy év, hogy nem volt szerencsém kipróbálni a hármast két szexi pasival :( talán majd 21-ben sikerül végre

25/p

(amúgy a normál dolgokat illetően nekem egész jó évem volt)

2020. dec. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon jó év volt rengeteget csavargunk, minden hétvégén amikor lehetett.

Szeretjük egymást, még így is hogy most nem tudunk menni.

3 éve együtt, tavaj szilveszterkor egyedűl voltam mert úgy összevesztünk, de hejére raktam a dolgokat.

2020. dec. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak azt szeretném, ha több sumák ember már nem jönne az utamba. Aki pedig jön, az tudja annak a szónak a jelentését " szeretet".....
2020. dec. 31. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Ez mióta szexuális kérdés?
2020. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
EGYETLEN EGY nap sincs, amire szívesen visszaemlékeznék ebből a kva évből! Pusztuljon!
2020. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!