Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek is 2020. év volt...

Szerintetek is 2020. év volt az egyik legjobb év?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nagyon jó év volt.. izgalmas a járvány miatt, végre nyugalom volt, nem volt annyi hangos buli, hangos szórakozó helyek zárva voltak Pesten, így nem zavartak...

Remélem marad ilyen nyugalmas a 2021 is


2020. dec. 31. 10:51
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya válasza:
92%

En nagyon sajnalom a sok halottat, a sok gyaszolo csaladot. Borzalmas mennyi ember ment tonkre anyagilag, ment kudarcba almuk.

Rettenetes. Remelem ezeknek az embereknek jobb lesz 2021.


De nekem is ritka jo evem volt. Karanten miatt rengeteget voltam itthon a ferjemmel, sokat pihentunk. O meg home-officba tolta. Vettunk egy alomhazat. Rengeteg jo enebert ismertem meg, es sokat fejlodott a jellemem. Bizonyos szamitasaink jol jottek be, igy eleg sok penz jott a hazhoz.

2020. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Szar volt az egész. Hát még ami ezután jön. Addig jó lenne a sok buta madarat jól lehúzni.
2020. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Mivel csak néhány ismerősöm, rokonom lett covid-os, és mindegyik kiheverte (még az is felépült, aki kórházba került), így ez nem viselt meg minket.

A többi területen meg minden jól alakult idén: kifizettük az összes hiteltartozást, sikerült felújítani a lakást (volt rá időnk), sokat tudtunk pihenni, egymással foglalkozni, és igaz, hogy eltolódott a meddőségi kezelés, de végül nem is volt rá szükség. Hosszú évek után végre a baba is megfogant természetes úton. 🤗🤰

2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk jó évünk volt, mindketten kaptunk fizuemelést, beköltöztek az otthonukba, várandós lettem.


De sajnos látom, hogy sokak meg elvesztették a munkájukat, tönkrementek kicsit anyagilag és őket sajnálom :/

2020. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt rosszabb évem is.
2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Szar év volt:(
2020. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, mint az előzőek
2020. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
40%

Idén rájöttem, mely dolgok okoznak örömet, és hogy 2019-et mennyire nem használtam ki. Abból a szempontból jó év volt, hogy ezekre koncentráltam, nyugodtabb lettem, így a tanulmányi eredményeim is javultak.

Ennek ellenére nem tudom mondani, hogy jó év volt. A koronavírus, ha engemet és családomat elkerülte is, a baráti körünket nem, és most rossz hallani, hogy anyukám barátja lélegeztetőgépen van. A nagyszüleim szomszédja egy sportos, korához képest jó fizikai állapotban lévő öregember volt, elkapta és pár hét után belehalt. Arról nem is beszélve, hogy nyáron elmaradtak a fesztiválok, külfölfi utazások. Én egy csendesebb, visszafogottabb ember vagyok, viszont át tudtam már érezni azt, milyen érzés a kedvenc bandád, énekesed koncertjén kint lenni. Igen, nagyon sokan durván nem tartják be a szabályokat, de én és vagyunk ezzel páran, akik normálisan képesek bulizni. Idén nyáron meg mentem volna Angliába nyelvtanulás miatt, hát ez elúszott. Elvigre jövőre bepótolják, de hát ameddig ennyien hiszik, hogy ez kamuvírus és nem akarják beoltatni magukat, addig itt nem lesz nagyon enyhülés. És ez most memcsak politikai, hanem egészségügyis kérdés és sokkal inkább ezutóbbi, mégha sajnos sokan az előbbit látják. Az egészségügyben jártas és ott dolgozó emberek még mindig jobban látják a dolgokat, ha annyira rossz lenne az oltóanyag, akkor nem lenne engedélyezve. Én és a családom úgy van vele, hogy inkább elviseljük az oltás által okozott tüneteket, mint hogy a koronavírus végezzen velünk. Nekem enyhe tüneteim lennének valószínűleg, de a szüleim és a nagyszüleim már nem biztos, hogy ennyivel megúsznák ezt a vírust. Mindenesetre jobb elővigyázatosabbnak lenni, akármilyen fokon is van a fertőzőttség.

Így nem tudom megérteni egyes embereket, hogy szorulhatott beléjük ennyi rosszindulat, jelentős empátia hiányuk van stb. Idén itt és különböző internetes fórumokon nagyon sok ilyen embert láttam.


Összeségében véve elég vegyes évem volt. Volt rosszabb évem is (2015).

2020. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem nem volt jó év a 2020. Betegség(nem covid), munkahely elvesztése a legelső hullámnál már(turizmus). Sok tervem volt, ami pénzbe került volna, idén ennek lőttek, örültem, ha alkalmi munkákból valahogy fedezni tudom a fontosabb kiadásokat.

Lelkileg szintén a padlóra kerültem, ebből nehezebb felállni, mint a betegségből, pedig ebből sem volt könnyű.


Remélem 2021 több jót tartogat.


BUÉK!

2020. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Vírus ide vagy oda nekem kifejezetten jó évem volt.


Rengeteget kirándultam, túráztam. 1500 km van idén a lábamban. Ezen keresztül megismertem másokat is, akikkel eljártunk, így a baráti, ismerősi társaságom is bővült.


Családom is rendbe jött a korábbi nehéz, depressziós évek után, így ez sem nyomaszt engem.


Pénzügyileg is pozitívan jöttem ki. Fizetés emelés, projekt utáni elég jó bónusz. Ez lehetővé tette, hogy albérletet egyedül kivehessek és jövőre egy saját kis lakást vegyek.


Nem azt mondom, hogy életem éve volt, de rossznak sem mondanám.

2020. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!