Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hogyan tölti a Szilvesztert?

Ki hogyan tölti a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 14:47
 1/6 anonim válasza:
0%
PS4, majd alvás
2020. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
27%
Iszok pár sört ,olvasok és utálom a társadalmat szép csendben.
2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
összefutok haverokkal pár sörre, semmi extra
2020. dec. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan olyan lesz mint barmelyik napon ... ha van kedvem iszom ... jokat eszem ... nezem a tv-t ... netezem ... neha leviszem a kutyat. Tulajdonkeppen az ev 365 napjan Szilveszterezem :)))
2020. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Otthon leszek, megsütjük a malacot, a kolbászt, megfőzzük a virslit, meg a lencsét és elkészítjük a levest, a desszerteket stb., szilveszteri és újévi hangulatot varázsolok, bulizunk, majd este vacsorára átjönnek a rokonok (bár nevetségesen korán, mert a COVID-19 úgy látszik csak szentestére kért ki szabit... még mindig nem értem, hogyha szenteste, szabadott össze-vissza mászkálni, szilveszterkor miért nem szabad), vacsorázunk (ez nálunk olyan nagy, mint karácsonykor, húsvétkor, születésnapok, pünkösd stb.), majd egy kicsit átbeszéljük az évet, együtt vagyunk, most ugye ez miatt a röhej miatt, haza mennek a rokonok, nézzük a TV-ben, az ünnepi műsort, a távolabbi barátoknak, rokonoknak és ismerősöknek, interneten boldog szilvesztert kívánunk, bulizunk, megvárjuk az éjfélt, ekkor koccintunk, nézzük az órát, majd megint telefonálunk stb. boldog új évet kívánunk, utána általában tűzijáték, csillagszórózás, éjszéli vacsora, majd a család nagy része elmegy aludni, olyan fél 2 körül, de én még lazán fent vagyok és bulizok minimum 8-ig, ha nem tovább, utána is csak a babona miatt alszom egy kúrta órácskát. Újév, inkább ünnepélyes nap nálunk, míg a szilveszter bulisabb, de azért én akkor is ünneplek egy kicsit. :-)) Boldog szilvesztert és újévet megelőlegezve is mindenkinek!!! :-))
2020. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Most fürödtem meg készülök az estére.. Rokonok, aztán különleges útra kell mennem... Csak csibészesen.. 😉😁
2020. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!