Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan mondjam,hogy ne jöjjön...

Hogyan mondjam,hogy ne jöjjön el a buliba?

Figyelt kérdés

Lesz wgy nagy házibuli szilveszterkor egy társasággal,ahova most már 4.alkalommal megyek. Max 15 fő mehet,mert nem túl nagy lakás. Beígértem egy barátnőmnek,hogy ő is jöhet, de akkor még nem tudtam a 15 fős limitről.

Így is 21en vagyunk,mondta a szervező,hogy 15re le kéne csökkenteni a létszámot,mert nem hívhat több embert,szóval a nem baráti társaság tagjai, a pluszban hívott embereket odfolni kellene.

Most higy mondjam meg a barátnőmnek,hogy mégse jöhet?? Garantált a sértődés szerintem ezek után,nem?:( de nem tehetek róla ugye,nem én vagyok a szervező,kihagyni meg nem akarom, mert imádom ezeket az enbereket,a szilvesztert,ez már egy hagyomány velük.

23L



2021. dec. 22. 15:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Kend a szervezőre!
2021. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is a szervezőre "kenném", de ez még csak nem is "kenés", mert akár meg is adhatod a szervező valamilyen elérhetőségét, ha megkérdezi őt - és a szervezőnek fontos mereven, görcsösen ragaszkodnia a 15 főhöz (megjegyzem, ilyen kis létszám hatóságilag sose volt leszabályozva) - akkor úgyis ezt fogja tőle is hallani, tehát nem kamu a dolog.
2021. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azért 15 fő, mert kicsike a lakás,nem az szervezi aki eddig. Nincs kapacitása több emberre (hely,stb)
2021. dec. 22. 16:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem fogja úgy érezni h cserbehagytam?
2021. dec. 22. 16:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt, ez benne van a pakliban, de mégis mit tudsz csinálni? Max. te sem mész el, és együtt mentek el valahova bulizni.(Szerintem ha nem lesz központilag befeszített nagy általános zár, akkor biztos el tudtok menni valahová valami random buliban a városban (ha nem valami világvégi faluban éltek), ha van nálatok elegendő pénz... )
2021. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó de én abba a buliba akarok menni,ott van az összes többi barátom,minden évben együtt szilvesztereztünk,nem akarom kihagyni.
2021. dec. 22. 20:09
 7/15 anonim ***** válasza:

Előszilvesztert vagy utószilvesztert szervezzél valahova a barátnőddel együtt! Szerintem előbb-utóbb meg fogja érteni, hogy így alakult valamiért.


Én hasonlóképpen voltam még anno 23 évesen, 1997. szilveszterének estéjén. Mindenáron valamilyen "nagy, szuper" dolgot vártam...

2021. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baromi rosszul esne
2021. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szakított a barátjával 5 év után és eddig mindig vele ment szilvesztereznj...

Most ugye nincs a barátja,ezért akar ebbe a buliba jönni,ahol amúgy senkit se ismer,csak ugye nincs hova máshova.

2021. dec. 24. 09:52
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ebből nem jössz ki jól...
2021. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!