Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nekem az a szórakozás, hogy becuccolok a meleg szobába nasikkal a tv elé és tv-zek egész éjszaka szilveszterkor nasival nem pedig az, hogy az ismerősökkel jéggéfagyok a főtéri szilveszteri rendezvényen?

Figyelt kérdés
Minden áron azt hallgatom, hogy menjek már ki meg miért nem akarok meg nem lehet a 4 fal közt stb...
2021. dec. 30. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mutasd meg neki ezt a kérdést és meglátja, hogy nekem ugyanez a tervem holnapra. Engem annyira taszít ez a szilveszteri kényszerből bulizás hogy az nem igaz.
2021. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy mennyire erőszakos, de állj a sarkadra. Nem vagytok egyformák, ne erőltesse rád, amit szerinte csinálnod kellene, ahhoz, hogy jól érezd magad. Nincs kőbe vésve, hogy kötelező jelleggel így kell várni az új évet.


(Ha az első válaszoló tanácsát megfogadod, +1 szavazat.) Számomra is csábítóbb a te programod az övénél, ha a két opcióból kellene választani.


B.U.É.K. :)

2021. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
94%

Ja, a seggünk befagy, valami hülye nyakadba dob valami robbanó izét, covid, stb.


Pihepuha, meleg bevackolás biztonságos helyen + nasi

2021. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki, hogy tavasszal, meg nyáron leszel bőven eleget a friss levegőn. Nem most kell "kimozdulni a 4 fal közül", amikor a leghidegebbek készülnek elő, illetve amikor a leghosszabbak az éjszakák... Persze ki lehet menni most is, ha valaki akar, de te nem akarsz.
2021. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ó, bárcsak az én kamasz lányom mondana ilyet. Imádnam érte. Megy a harc, ő nem akar itthon ülni velünk meg a barátainkkal. (akik hozzá öregek ugye).


Ne magyarázkodj senkinek. Szimplán csak maradj otthon és érezd jól magad.

2021. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
De szívesen itthonmaradnék én is, sajna én egy szórakozóhelyen dolgozom.
2021. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
Én mennék ki csak nincsen akivel
2021. dec. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy utálom az ilyet, visszajönnek a fiatal (szingli, otthon lakós) koromból ezek az emlékek nekem is. Volt, hogy muszájból elmentem a barátnőm ismerősének a bulijába, senkit nem ismertem, de hát miért punnyadok otthon. Pedig nekem is az a legjobb szórakozás egy szarságos hideg este/éjjel, ami a kérdezőnek.

Szerintem állj a sarkadra, ne más mondja már meg, hogy mi a jó NEKED.

(Zárójelben mondom, ha meg mennél, az lenne a bajuk, hogy mi a francért kell csavarogni, állítom, az ilyen szülőnek az a lényeg, hogy k...vára ne érezd már jól magad.)

N/46

2021. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Az enyém is ugyanez dettó. Elutazott Pestre, felhív telefonon, nehogy egyedül maradjak szilveszterkor. Mondom jó...33 éves vagyok, az egyedüllét kérdése nem csak szilvesztert érintő kérdés, de itthon magamban is el tudok filmezni, borozni és messengeren írni a haveroknak.
2021. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Ugyanez

2021. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!