Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csinálsz ma este szilveszt...

Mit csinálsz ma este szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak így érdekességképpen teszem fel a kérdést hogy kinek mi a terve ma estére? Én sajnos az ideit is itthon töltöm, kitakarítottam a házat mert anya délutános, megfürdök, anyához jönnek át vendégek ők jól ellesznek, én meg megnézem a felelsz és merszet ahogyan tavaly is. A gond csak annyi hogy ismét egyedül. Külföldön élek, és sajnos az itteniek nem valami barátságosak, barátaim itt egyáltalán nincsenek, Magyarországon is már csak 2 barátnőm maradt, a többi lemorzsolódott az évek során. Jó itthon lenni persze, csak azért olyan rossz hallgatni hogy otthon mennek el bulizni mert elhívták őket, vagy éppen a barátjukkal kezdik el az újévet. Valaki van még így mint én? Azért szépen felöltözök megcsinálom a sminkem meg a hajam hogy "szép lányként" lépjek át az új évbe, még ha nem is megyek sehova. És előre is boldog új évet mindenkinek, már csak 5 óra van vissza, hihetetlen mennyire gyosan eltelt ez az év is!


16/L


2021. dec. 31. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Filmet nézek, tűzijátékozok, tévét nézek.

Neked is boldog új évet.

22/F

2021. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én lenyúltam a nagynénémék netflix fiókját, megcsináltam a kedvenc kajámat, és kék ételfestéket öntöttem egy üveg fantába, és most nagyon elégedett vagyok az életemmel. (amúgy tudok nagyobb partiarc is lenni, de a szilveszter az így pont rossz helyen van, a karácsonynak van értelme decemberben, mert az olyan kuckózós, takarós, pizsamás, forraltboros ünnep, de ki a fene találta ki, hogy mínusz fokoknál és sötétségben elegáns ruhát kell viselni és hideg italt inni?)

22/L

2021. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántottál volna meg, ha velem töltöd. ;-) Egy fiatal srác.


Amúgy az este 6-kor hálaadással indult és átbeszéltük, értékeltük az elmúlt évet, utána hazajöttünk és családi körben vacsoráztunk, utána a barátokkal kb. 7-kor indult a buli, reggel fél 8-ig. Éjfélkor koccintás. Ma már mindenki ki volt dőlve. :-D


BÚÉK! Boldog új esztendőt neked is!

2022. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!