Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek is baromság ez az...

Szerintetek is baromság ez az egész ünnep?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 21:03
 1/6 anonim válasza:
73%

Hát akinek van mit ünepelni,annak nem az,de akinek nincs annak talán.

Szóval attól függ

2021. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is.
2021. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az ünnepek azoknak valók, akik megbecsülik és meg tudják tölteni érzelmi tartalommal. Akik meg nem, azoknak tényleg baromság.


Ugyanez érvényes pl. a születésnapokra, az állami ünnepekre, sőt még a sportsikerekre is.

( Nekem pl. nincs szánalmasabb baromság a sportsikerek megünneplésénél.)


A karácsonyi ünnepkör viszont nekünk mindig kellemes, nem keresztényi, hanem családi alapon, ráadásul ez a pihenés, meg az előző és jövő év átgondolásának időszaka is.

2021. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%
Úgy ahogy van az.Oka van ilyenkor a sok hülyének zajongani és örjöngeni,ráadásul bizonyos fokig meg is tehetik,mert hogy 'újév és erről szól'..
2021. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Egyik fajta ember tud kulturaltan szorakozni es jol erezni magat es a tarsasagot ... masik tipus pedig kontroll nekul kifordul magabol mert azt hiszi az a buli ha allatkent viselkedik :)


Az angol kiralyno kessel es villaval eszi a banánt, nem pedig feltepi mint egy foemlos!!! - es ebben a mondatban minden benne is van :)))

2022. jan. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%
Feleslegesnek tartom. Nekem ez csak egy hangos rémálom, amikor ébren figyelem az idős, epilepsziás kutyám a nappaliban.
2022. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!