Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki merre volt tegnap? Otthon,...

Ki merre volt tegnap? Otthon,vagy máshol?

Figyelt kérdés

Mit ettetek, ittatok?

Pityókázás vót?



2022. jan. 1. 04:15
 1/8 A kérdező kommentje:
És Boldog új évet kívánok, minden kedves tag pajtásnak, és a moderátoroknak is, egészségben, erőben, szeretetben!
2022. jan. 1. 04:18
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

B. Ú. É. K. neked is


Otthon voltam, szaloncukrot majszolva youtubeoztam az ágyban fekve, megittam egy sört. Aztán 10 óra körül lefeküdtem aludni.

2022. jan. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Délutáni órákban voltam közterületen. Altemplomot látogattam édesanyám nyugvóhelyét.


De még 17 óra sem volt, két petárda úgy robbant a közelemben (lakótelep,) hogy elhatároztam: mégsem megyek éjféli misére. Pedig szoktam az újévet ott köszönten korábban, valamelyik templomban...

2022. jan. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálunk Karácsonykor van éjféli mise!


Szilveszterkor délután-estefele, Hálaadás!

2022. jan. 1. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
BUÉK én otthon szilvesztereztem mert ma már dolgoznom kellett
2022. jan. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Napközben kirándultam, este itthon, éjfél után már szerettem volna aludni, de felébresztettek 2 órán belül egy közeli tűzijátékkal, most fáradt vagyok.
2022. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itthon berúgtam, elmentem egy szórakozóhelyre, éjfél után nemsokkal kidobtak onnan aztán egykor már itthon aludtam.
2022. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
No az jó!
2022. jan. 3. 10:06




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!