Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » A környéken nem lesz semmi...

A környéken nem lesz semmi szilveszterkor mit csináltok a párotokkal aznap?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben az volt, hogy anyóséknál voltunk, ültünk a kanapén, beszélgettünk, társasjátékoztunk, éjfélkor koccintottunk, virslit ettünk majd aludtunk.

Én idén meg a párom is valami másra vágytunk.

Borsodban lakunk, de sajnos semmilyen programot nem találtunk.

A környéken lévő összes éttermet megnéztük lesz-e valami táncos-kajálós program. Sőt még beülni enni sem lehet, mindenhol házhoz szállítás lesz.

Tudom, az ott dolgozók is szeretnének ünnepelni, ezt meg is értem, de korábbi években tudom, hogy voltak ilyenek, több helyen is.

Azonban idén semmi sajnos.

Még a benti fürdőzést nem néztem meg, de valahogy az nekem nem adná meg a szilveszteri hangulatot és szerintem a páromnak se.

Pedig nagyon elterveztük, hogy idén kettesben leszünk.

Én majd készítek szívesen szilveszteri ételt, meg majd éjfélkor koccintunk, de más nem lesz.:/

Pedig én hülye naivan még fodrászhoz is bejelentkeztem, hogy csinos legyek, de Minek azt nem tudom..



2022. dec. 28. 08:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen hotelek a környéken kínálnak programot, de nekünk fiatal házasoknak az megfizethetetlen.
2022. dec. 28. 08:33
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Miskolcon a főtéren lesz koncert.
2022. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%
Pont leszarjuk a szilveszteri hangulatot.
2022. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, mint mindig
2022. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Alszunk. A tehetősebb meg elmegy wellnesezni.
2022. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Átjönnek anyósék, röhögünk nagyokat, tömjük a krumplisalit rántotthúsival befelé, meg a sóssütiket. Éjfélkor koccintunk, virslit zabálunk majd kimegyünk megnézni hogy lövik a levegőbe a decemberben kiutalt januári családi pótlékot a buckalakók.
2022. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Mi a francért kell ennyire túlreagálni a szilvesztert?
2022. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Helyetekbe szexelnék szilveszterkor is.Ja az biztos unalmas már..
2022. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Végül mit csináltatok?
2023. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!