Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Lesz más is aki itt lesz este...

Lesz más is aki itt lesz este a gyakorikèrdèseken ? (mert otthon unatkozik)

Figyelt kérdés
2022. dec. 31. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Felnézek majd helyre tenni a libsiket politika kategóriában.
2022. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Lehet.
2022. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézem a tv-t és közbe gyakorin és facebookon káromlok az összes bulizóra
2022. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én itt leszek.
2022. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok..valaki? kor / nem ?
2022. dec. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felnézek ünnepekkor ide, de azért nem a legünnepélyesebb időszakban... Karácsony előestéjétől karácsony másnapjáig sem itt éltem, de aztán feljöttem segíteni másoknak, de csak ebben a kategóriában. Újévkor is feljöttem, de csak jócskán délután, meg esetleg reggel, amikor már ki voltam dőlve, fáradt voltam, és már közelgett a hajnali fürdés, majd ágyba dőlés időszaka. Húsvétkor is feljöttem, de akkor sem ünnepi ebéd, meg családi ünneplés helyett.


Viszont az íratlan szabály nálam, hogy csak és kizárólag az ünnepek kategóriába jövök fel, mivel akkor már ezzel kapcsolatban is ünnepeljünk, csináljunk különlegeset, mivel ide meg meg a különböző ünnepeken kívül szinte soha nem jövök fel, max. benézni.

2023. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*meg
2023. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!