Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki tölti ma otthon a szilveszt...

Ki tölti ma otthon a szilvesztert?:)

Figyelt kérdés
Én mentem volna a párommal egy házibuliba az ő társaságával. Amúgy se volt kedvem menni, de már minden barátnőmnek volt programja, úgyhogy úgy voltam vele jobb híján elmegyek ide. Viszont annyira nem volt kedvem, hogy inkább hazajottem anyukamhoz és a kutyáinkhoz. A párom nem haragudott egyáltalán, azt mondta semmi értelme olyan buliba mennem, ahol nem érzem jól magam. Plusz amúgy sem a szívem csücske a szilveszter, úgy érzem, mintha olyankor kötelező lenne bulizni menni ha van kedve az embernek ha nincs :D Szerintetek gáz, hogy nem mentem sehova? Van más is, aki fiatalon otthon tölti a szilvesztert vagy esetleg családdal?:) ti mit csináltok ilyenkor?

2022. dec. 31. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A párod mist akkor kivel bulizik, kivel táncol reggelig?
2022. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Házibuliban lesznek, az egyik barátjánál, 10 gyermekkori fiú barátjával, és 2 barátjának a barátnője lesz ott. Úgyhogy a legjobb barátaival:)
2022. dec. 31. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mutternál vagyok a párommal, itt töltjük a szilvesztert.
2022. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alapvetően itthon töltöttem a családdal.
2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!