Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi az újévi fogadalmotok?

Mi az újévi fogadalmotok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 22:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
75%
Kevesebb fb.
2023. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
80%

Hogy soha többet nem gyakorizom.

🙂

2023. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
abszolút semmi, úgyse fogadom meg, és nem is érdekelnek a fogadalmak
2023. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamit helyrehozok, amit tavaly nagyon elszurtam. Remelem..
2023. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez év vége NAGYON durva volt munka terén, de tényleg. Karácsonra alig éltünk. Szóval kicsit háttérbe szorultak dolgok. Nekem ezért vannak "fogadalmaim", amik inkább olyanok, hogy most végre tényleg kicsit jobban neki tudok állni dolgoknak. Ha nem a december lenne a munkámban a legdurvább időszak, akkor nyilván nem pont most kezdtem volna neki ezeknek a dolgoknak, de így alakult.


- 52 könyvet elolvasni, az heti 1. Ebből minimum 10% jó lenne, ha non-fiction lenne.

- Nekiálltam tanulni egy új dolgot (más szakma, váltani akarok), erre szeretnék koncentrálni.

- Japánul tanulok. Minden nap szeretnék gyakorolni egy kicsit. Van egy kanji appom, ha épp nincs erőm nyelvtanozni, ezt akkor is minden nap csinálom 10 percet.

- Ugyan ilyen tempóban szeretnék spórolni. Az nem lenne rossz.

2023. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Írtam egy listát idei évre, azt mind teljesíteni. :)
2023. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
Lottot megnyerni
2023. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NTBS ***** válasza:
Nem tettem ilyet. De egy csomó dolgokon változtatni akarok.
2023. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

- pénzügyeimet rendbe tenni, takarékoskodni (ehhez csináltam többlépéses tervet meg szabályokat, hogy mit nem vehetek, milyen költekezési kategóriából mennyit költhetek havonta stb.)

- fogorvoshoz elmenni

- még fogyni

2023. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az év vége és az új év tényleg jó időszak szerintem a számvetéshez. Nem azért, mert ne lehetne bármin az év bármelyik napján változtatni, hanem mert az emberek többsége ilyenkor óhatatlanul is átgondolja az életét (szerintem)

Én az alábbiakat szeretném:

- még fogyni kb. 5 kg-t húsvétig (10 már megvan)

- találni egy jó állást (idén végzek)

- többet törődni magammal, kiegyensúlyozottabban élni (sokszor egy katasztrófa volt a vizsgaidőszak ilyen téren, de a szorgalmi időszak egyes részei is - nyáron viszont persze hawaii volt:D)

- újra rendszeresen olvasni (az utóbbi évben már szinte csak akkor olvastam nem szakmai könyveket, ha beteg voltam, ami szintén nagyon rossz irány)

- kézbe venni a kertet (a szüleim már nem bírják, én eddig csak a minimumot hoztam, de sok ötletem van)

- a belföldi kirándulások nálam is a listán vannak, mint egy korábbi válaszolónál

2023. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!