Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor van-e olyan...

Szilveszterkor van-e olyan hely ahol nincs tűzijáték és nyugalomban telik az újév?

Figyelt kérdés

dec. 16. 17:42
 1/10 anonim válasza:
87%
Tatán a vadludak miatt állítólag tilos a tűzijáték, de ezt csak hallomásból tudom, nem vagyok benne biztos.
dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1:ez igaz
dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Tatabánya és környéke úgy tudom. Az állatok védelme érdekében.
dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Téves Tata és Tatabánya mert senkit nem érdekel a tiltás, sem ott sem hasonló helyeken. Kis falvakba kevesebb van de mindenütt lőnek.


[link]

dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Én Szabolcs megyében élek és december 15 óta minden este tűzijátékoznak/petárdáznak.


28-tól valószínűleg ez még jobban beindul majd, 31-én meg szokás szerint 5 perc nyugalom nem lesz majd.

dec. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Spenc2014 válasza:
82%
Börtön?
dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
#6 behallatszik. Madagaszkárt ajánlanám, vagy valamelyik lakatlan szigetet a Csendes óceán közepén.
dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken a falvakban azért csendesebb az élet. Kivétel,ha van a faluban szállás, vagy vendégház.Azt kerüld el.
dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 Nehogy azt hidd.


Ezer fős kisfaluban élek és itt is folyamatosan megy. Tavaly szilveszter napján már reggel 9-kor eldobták az első petárdát és délután 2-től pedig 20 percenként petárdázás, majd 4 órától csatlakozott mellé a tűzijáték is.


Hajnal 2-ig nem volt nyugalom.

dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9/ Este fél 5 kor lemegy a redőny,aztán reggel 8-kor felhúzzák.

Sokszor régebben, ha lenn voltam vidéken ez volt, ma is talán ez van.

Kivétel, ha felkapott a környezet/szánkópálya,sípálya,libegő,csillagda... stb,ezek vonzzák a népeket.

dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!