Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol szilveszterezzünk?

Hol szilveszterezzünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnénk szilveszterezni 6-7-en de senkinel nem lehet. Még nem bérelhetunk lakást, és már régóta tervezzük és most meg senkinel nem engedik. Kérlek normális válaszokat
dec. 18. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Normális válaszok
dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kultúrház bérlése?
dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 uuu köszi majd megerdeklodom
dec. 19. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Talaltatok valamit?
dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lett végül valami eredmény?


Mi van a kultúrház felkereséssel? Elkezdtétek legalább?

dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan tudok egy helyet, csak nem tudom, hogy hányan jönnek - nem én vagyok a szervező és most nem tudok kapcsolatba lépni az illetékessel!


Gondolom, hogy a férőhely korlátozott. (Mivel nem vagyok tisztában egyelőre a részletekkel, így tájékoztatni sem tudok senkit.)


Nem kizárt, hogy jövőre már nem leszek ennyire tudatlan. Majd akkor visszatérhetünk ehhez a kérdéshez. Vagy egy másik hasonlóhoz?

dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit, kiskorúak vagyunk így nem adták át a kúlturházat, de nem probléma. Mindneki marad a családjával:)
dec. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!