Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Másnak is vegyes érzései...

Másnak is vegyes érzései vannak a Szilveszterrel kapcs?

Figyelt kérdés
Pont egy hete volt Szenteste, amit sokan nagyon várunk, de a Szilvesztert kevésbé. Egyrészt vége az évnek, és lepereg előttünk, hogy mi történt, milyen volt az év. Nekem mint mindig, most is vegyes érzéseim vannak. Egyrészt örülök annak, amim van, de sajnálom mjndig az elszalasztott lehetőségeket. Plusz egy szakítás, egy kudarc, egy veszteség mindig rányomja a bélyegét az egészre.

dec. 31. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Vegyes érzéseim vannak, mert buli helyett idén sajna itthon kell poshadnom 😫
dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én meg fordítva vagyok. Házibuliba megyek, de szívesebben ülnék itthon.
dec. 31. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Kit érdekel már a 2023-as év? Előre kell tekinteni.

A 2024-es év azért is "különleges", mert az USA-ban választás lesz, meglátjuk mi lesz az orosz-ukrán háború kimenetele, az izrael-palesztin háború kimenetele, mennyivel lesz drágább minden, mennyivel olcsóbb (na persze), tehát a változások éve lesz. Hacsak el nem b*ssza valamelyik fél a dolgokat és atomot kapunk a fejünkre. De erre kicsi az esély.


Ráadásul lehet, hogy a háborúk után visszatér a koronavírus is, ilyesmit is hallottam, de remélem, hogy ez kamu. Meglátjuk, hogy ha lezárul a háború, akkor hány ukrán fog visszamenni, valószínűleg egy se. Hány migráns fog nálunk dolgozni ezt is megtudjuk majd.


Tehát látod egy csomó fontos dolog fog számítani a 2024-es évben. Ez fontos. Csajozni bármikor lehet, tavaly is lehetett, idén is, és jövőre is (ha nem döglünk meg, de nem fogunk nyugi).

dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én várakozással és energiával és lelkesedéssel tele vágok neki az új évnek (pedig ebben is volt baj elég, és a következőtől sem számítok jobbra - igaz, rosszabbra sem)
dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindig is utáltam az új évet.Mindig rosszabb mint a régi, plusz számszerűleg is öregebb lesz az ember.Már most rosszul vagyok.
dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. 30 leszek. Nem rég még iskolás voltam.
dec. 31. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a Karácsonyt mindig nagyon várom, szeretet, meghittség, Karácsony hetében már sütögetés, díszítés, összeülünk karácsonyi cuki filmeket nézni, ajándékozás, mindenki örül, a cicák lefele díszítik a fát.

De a Szilvesztert nagyon utálom, egész este sírok, mindent elb*sztam, jövőre se lesz jobb, mindjárt vége az egész életnek, szeretethiányom van, nincsenek barátaim, minden évben itthon idegeskedek és az állataimra vigyázok, tavaly a házunk mellett a szelektív kukát is felrobbantották.

Iszok egyet, még jobban sírok.

De még újév első hetében is tiszta depis vagyok. Rám ez nagyon rosszul hat. Amennyire jól a Karácsony.

dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

A barátnőim már családosak, a kisgyerekeikkel töltik az időt. A haverjaim a friss szerelmeikkel kettesben. Én meg gyászolok itthon, mert meghalt a hozzám legközelebb érzett személy, és nulla kedvem van bulizni. Baromi rossz volt ez az év, örülök, hogy vége, de nincs már nagyon erőm reménykedni se, hogy jobb lesz az új. Miközben ömlenek a boldog újéves üdvözletek, és mindenki úgy tesz körülöttem, mintha totál rendben lenne minden. Küldik a partifotókat, a mosolygós képeket, és szégyen vagy sem, de már nem bírom nézni se, hogy mekkora mókában tobzódik mindenki.

Mert tudom, hogy már soha semmi sem lesz ugyanolyan.


De legalább láthatom, ahogy a macskám ledönti a karácsonyfát épp, és ez vicces. :)

dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt az év, és buli helyett én is itthon rohadok. Úgy mentem volna valahova, de senki nem hívott sehova, pedig a haverom most épp egy rohadt jó szilveszteri partyn van, de nem hívott mégsem...
dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sose szerettem, kamaszkorban se nagyon.

A petárdát utálom, a tűzijáték tud szép lenni, de nem így, hogy mindenki random rákezd az olcsó vackával, csak hogy mutogassa, hogy neki is van.

Bulizni kéne, mert vált a naptár, mert most van a polgári év vége. Hát jó... Én nem vagyok buliellenes, de jobban szeretek úgy bulizni, mikor van valamit ünnepelni.

dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!