Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mikor illik boldog új évet...

Mikor illik boldog új évet kívánni messengeren? Már most is, vagy éjfélkor? Óraütés előtt vagy inkább utána?

Figyelt kérdés

dec. 31. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én miután a családdal koccintottunk éjfélkor, utána szoktam felmenni, megosztani valami újéveset.
dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Scream85 ***** válasza:
Amikor úgy tartja kedved.
dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valaki mar reggel azt kívánt
dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig éjfél után szoktam, amikor időm engedi. És nem szoktam egyesével mindenkinek végigüzengetni, mert korábbi tapasztalataim alapján mindenki vagy tesz rá, vagy púp a hátán, hogy valami klisés monológot visszaírjon, mert mindenki bulizik, családdal van, telefonálgat stb. Én mindig a Facebook-oldalamra teszek ki egypár képet, ami az adott ünnephez (ebben az esetben újévhez) kapcsolódik, majd írok hozzá néhány kedves szót, köszöntést. Szerintem picit fura boldog új évet kívánni, úgy, hogy még nincs is új év. Persze az se gond, ha előtte, szilveszterkor írsz. Viszont szilveszter előtt szerintem max. abban az esetben személyesen mondd, ha egyáltalán nem látod a téli ünnepekig az illetőt, valamint lehetőséged sincs igazán felvenni vele a kapcsolatot.
jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!