Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Valaki még tölti egyedül...

Valaki még tölti egyedül otthon a szilvesztert mert nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

dec. 31. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
A panaszkodás és a fájdalmad világba kiáltása nem oldja meg a gondodat. Ismerkedj, mozdulj ki, kezdj élni. Annak nincsenek barátai, aki elzárkózik a barátkozástól. Nem a világot kell okolni.
dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
63%

Igen

Es?

Az ev 365 napjan egyedul vagyok mar 15 eve

Ez is ugyanolyan nap mint a tobbi

Buek☺️☺️☺️

dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedül, hanem a családdal, de amilyen bulizni mennék, ha lennének barátaim. Hosszú évekig volt rengeteg haverom, akkor jártam is bulizni minden héten, a szilvesztert pedig nagyon beadtuk.
dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak érdek barátok, nem kértem belőlük idén. Reggel rám jött egy nyomasztó szorongás, de most már jól vagyok. Egyszer majd találok megfelelő barátokat.
jan. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen
jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a családommal töltöttem. Nem azért, mert nincsenek barátaim, hanem mert alapvetően sem én, sem ők nem vagyunk valami hatalmas partiarcok. Ha rendeznének bulit vagy mennének valahova közösen, akkor én is velük tartanék, de így marad a család.


Sikerekben, eredményekben, szerencsében, egészségben, erőben, jólétben, bőségben, szeretetben és minden jóban gazdag, gyümölcsöző, boldog új évet kívánok mindenkinek!!! BÚÉK! 2024

jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!