Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ilyenkor mit csináljak?

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Autóbuszvezető vagyok és reggel 4:40-kor kell kezdenem. Ehhez fel kell keljek 3 órakor legalább. Ez mind szép és jó de ugye a szilveszter miatt a szomszédok veretik a zenét mint az ökör. 3 voltam már odaát szólni hogy vegyék lejjebb a hangerőt de semmit se tudtam rájuk hatni. Gondolkoztam hogy szólok a rendőröknek de ha jól tudom ilyenkor nem foglalkoznak vele.
jan. 1. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj valamelyik olyan helyiségben lefeküdni amelyik a legtávolabb van a bulitól.
jan. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
+füldugó
jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%
Legalább szilveszterkor hagyd a szomszédokat mulatni. Majd alszol a munkahelyeden.
jan. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer egy évben valahogy ki lehet bírni.
jan. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Biztos rossz, de hadd éljék ki magukat. Legalább most. Egyszer ki lehet bírni.
jan. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
68%
Aki fáradt, az tud aludni. Nálunk is hasonló volt a helyzet, de nem volt gond az alvással. A pihentető alvással.
jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Várd meg, míg elalszanak és kezdj rá te még durvábban, garantált a siker!
jan. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek: az évben egyszer had mulassanak már. Teljesen biztos vagyok benne, hogy valamikor meg te kergetted őket az őrületbe, és mégsem hívták rád a zsarukat.


Amúgy nekem van erre egy orvosságom: legközelebb aludja napközben, és akkor éjszaka meg fennmaradsz. Tudsz koccintani is, nem is vernek fel folyton, meg mehetsz majd a munkába is.

jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*aludj
jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül az utolsó kanyaromnál két gyerek jött velem(gondolom ment haza) és az egyik telibehányta a fél buszt. Nem volt kérdés hogy ő neki kellett még félrészegen kipucolni a buszt (3 órás kiállásból kitelik). Nem akartam ilyen paraszt lenne de jó volt nézni a kollégákkal ahogy csúsznak másznak félrészegen.
jan. 2. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!