Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Újévkor, mással is történt...

Újévkor, mással is történt már hasonló eset, ha igen mi?

Figyelt kérdés

2018.01.01-én hajnali 2 körül a barátommal autóval tartottunk hazafelé egy utcabálról, kb félúton Mezőtúr előtt félreálltunk egy bejàróban pisilni. A közelben volt durrogtatás, tüzijáték is ( még a közeli tanyákról is csinálták) hirtelen egy eltévedt tüzijáték csapódott kb 9 méterre előttem a földútba.

Irtózatosan megijedtünk, azt hittük ránklőttek.

Végül az ijedtségen kívül szerencsénkre semmi baj nem lett. Hála az égnek🙏.

Kinek van annyi esze, hogy a tüzijátékot vízszintben helyezi el, s így nem fel. Hanem oldalra megy?🤦‍♂️🤦‍♀️



jan. 1. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Akinek van esze, nem durrogtat. Plusz ezek már olyan részegek, hogy a nevüket sem tudják, nemhogy rendesen fellőni azt a vackot.
jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
El is dőlhetett akár.
jan. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sétáltunk családdal a nyugati pályaudvarnál az utcán. Nagy volt tömeg, de két fiatal jó mókának találta petárdát dobálni. Apám majdnem rálépett. Szerencsére nem tette, mert figyelmeztettem. Azóta nem megyünk be ilyenkor a városba. Sok az agyatlan, aki szórakozásnak tartja az ilyesmit. Főleg ha részegek.
jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló az utolsóhoz, keresztanyámat megdobták egy petárdával még régebben, egy erkélyről. Érezte a koppanást, aztán leesett a földre a petárda és úgy robbant fel. Nem lett semmi baja, de nagyon megijedt. Az erkélyen meg visítva röhögtek.
jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is dobtak meg petárdával. Anyját az ilyennek, robbanna le a keze.
jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már sikerült úgy járnom, hogy eldőlt a tüzijáték, természetesen felém, én pedig 10 centis magassarkúban futkoráztam a tüzijátékok elől és pár méterre tőlem robbantak fel, de hála isten semmi baj nem lett…
jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Míg családi házban laktunk, rendszeresen dobálták be az udvarra a petárdát, mert remélték, hogy kint van a kutyánk, aki elég ugatós rottweiler volt. Ilyenkor mindig bent volt a zárt teraszon, hogy ne szökjön meg, ha megijed, úgyhogy sosem találták el, de brutál mennyiségű petárdát sepertünk mindig össze.


Egy másik meg, igaz az augusztus huszadikai tűzijáték volt, nem tudom, hogy történt, de nem az égben robbant fel a tűzijáték, hanem ilyen félúton, és sokunkra pergett szikra, anyukámnak kiégette a széldzsekijét, a barátnőm anyukájának meg az arcára esett egy szikra és picit megégette.

jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!