Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Menjek a barátomhoz szilveszte...

Menjek a barátomhoz szilveszterezni ha elengednek?

Figyelt kérdés
15 hónapja vagyunk együtt, még sose voltam nála, távkapcsolat de nagyon szeretjük egymást. látok esélyt rá, hogy most szilveszterre elengedjenek, nagyon nagyon szeretném. Viszont kavarog a fejemben, hogy talán ez a családommal az utolsó közös szilveszter, mert jövő ősszel tervezünk össze költözni a barátommal. Szeretnék is menni, és maradnék is. Részben azért is maradnék, mert önzőség lenne elmennem. A családomnak hiányoznék. Viszont a barátomat sem akarom megbántani.Amúgy is rég találkoztunk, ha most azt mondom inkább maradok itthon, nagyon rosszul esne neki? Szerintetek mi volna a helyes??
2011. dec. 6. 23:00
 1/4 anonim válasza:

Szilveszter az nem karácsony hogy feltétlenül együtt kell lenni a családnak, rengeteg családban a szülők is elmennek valami rendezvényre a gyerekek meg bulizni megint máshova stb...


Menj a barátodhoz szerintem.

2011. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
és mi lenne, ha a barátod jönne hozzád? hol laktok, nagyobb városban? mert ha igen, akkor esetleg megbeszélhetnétek a szüleiddel, hogy egy darabig együtt vagytok négyesben (vagy többen, nem írtad, van-e tesód) a barátoddal, aztán ők éjfél környékén elmennek valami helyi programra (ha nagyvárosban laktok, tuti van), vagy ha Pesten laktok, tűzijátékra. addig ti otthon maradtok kettesben ;) de ha faluban laktok, akkor csak simán átjöhetne ő hozzátok. vagy az nem jó?
2011. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne rágódj ezen, menj csak el, ez nem karácsony, a szilvesztert mindenki haverokkal vagy párjával ünnepli. (Legalábbis a többség)
2011. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly Ő volt nálam, viszont befejezte a "sulit" és most dolgozik. 220 km-re lakunk egymástól, az ország két felén. Így elég nehéz :/ Ha Én nem megyek, idén már nem találkozunk.
2011. dec. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!