Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mitcsináltok szilveszterkor?

Ti mitcsináltok szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Házat bérlünk a haverokkal :)
2011. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Otthon leszünk anyósékkal, dédikkel, meg a gyerekemmel.


Míg tini voltam minden évben egy srac rendzett szilveszteri bulit és alig vártuk. aztán ezek megszüntek és egy teher maradt a szilveszter. kötelezöen ébren lenni, bulizni, nem tudni mit vesz fel az ember stb... Pedig nagyon bulizos voltam szinte minden héten mentünk discoba, bárokba stb..., de mindig is kényszernek éreztem a szilvesztert.


mióta gyerekem van nem érzem annak. össze jön a család, most anyóséknál leszünk, és tuti társasozunk. szuper társasaink vannak, és máskor úgy is ott a kislányunk aki nem enged ilyet csinálni. majd éjfélkor mindenfele tüzijáték, azokat megnézzük.

2011. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Merev részegre iszom magam,mint tavaly :)
2011. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Házibuli:)
2011. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
örülök,ha a fiam végig aludja az éjjelt.ha bírom,felmaradok,esetleg kis hancúr a férjemmel.ha nem,akkor meg alszok.
2011. dec. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Toncsi63 ***** válasza:
Pihenünk, olvasunk. Ugyanolyan nap, mint a többi. Éjfélkor kimegyünk a ház elé és nézzük a rengeteg "szép" tűzijátékot, amire a sok ökör vagyonokat kiadott. Másnap dicsérjük: Nagyon király volt a tietek! Örülnek. Ez jó.
2011. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Házibuli:) ahol kaja is lesz meg persze pia is :d Már várom:D
2011. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én dolgozom. Vendéglátó. Hurááá.....:(
2011. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én elviszem a kedvesemet a szilveszteri batyusbálba, ott mindig jó a hangulat! Viszünk sütit meg egy csomó csipszet a sör mellé, meg némi egyéb itókát, ha találkozunk ismerősökkel akkor együtt vodkázunk... jó lesz :-)
2011. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Akkor azt hiszem én nyertem: randim lesz a biokémia könyvemmel, mert 3-án vizsga :D
2011. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!