Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Baj (vagy ciki) az, ha nem...

Baj (vagy ciki) az, ha nem megyek bulizni szilveszterkor 14 évesen?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a bulikat, mert csak táncolni lehet, meg enni inni. Enni inni azt tudok itthon is, táncolni meg utálok! Szerintem ki fognak röhögni hogy ilyenkor nem megyek bulizni. Szerintetek?

Minden osztálytársam megy berúgni (komolyan mondom hogy berúgni!) meg bulizni, csak én vagyok otthon az osztályból.


2011. dec. 21. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem volna,de a szüleim nem engedtek el 14 évesen bulizni..Bár így utólag rájöttem,hogy nem veszítettem semmit,hogy nem voltam..
2011. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2011. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, igen ez meg a másik, hogy úgysem engednének el.
2011. dec. 21. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
táncolni én is utálok, ezért megyek idén kocsmába a haverommal
2011. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
34%

14 évesen a nővéremmel, és egyik barátnőmmel töltöttük a szilvesztert... Beszélgettünk, és játszottunk. :D Szerintem te csinálod jól. Nekem most lesz az első "normális" szilveszterem. Táncolni én se szeretek/tudok. És még sosem ittam annyit, hogy rávegyenek a táncra... :D

16L

2011. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
74%
És, hogy én 18 évesen? Pedig nincs semmi gáz velem, egyszerűen a dolgok olyan szerencsétlenül alakulnak körülöttem, hogy soha nem tudok szilveszterezni senkivel.
2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem megyek szilveszterezni, de nem is vágyom rá annyira. Évközben megbeszéltük a legjobb barátnőmmel, hogy idén tényleg bulizunk szilveszterkor. Időközben neki lett pasija, akivel nagyon jól kijönnek, a pasija haverjaival is tök jóba lett, azóta kevesebbet találkozunk. A szilvesztert is a barátjáékkal tölti, engem nem is hívott.. De kedvem se lenne menni.


Szerintem 14 évesen sokkal normálisabb, hogy nem mész bulzni szilveszterkor, minthogy berúgjál.

16/L

2011. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. dec. 23. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

azért mert valaki elmegy szilveszterkor bulizni még nem azt jelenti, hogy be is fog rúgni


14 éves gyerekemet én nem is engedném bulizni, max a barátnőjéhez ha a szülők is otthon vannak vagy ide jöhetnének hozzá.

2011. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%
Nem, én nekem is utána volt az első.
2011. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!