Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Székesfehérváron van e kedve...

Székesfehérváron van e kedve vkinek csatlakozni pár emberhez keverni az utcán Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2-3an vagyunk eddig de jó lenne több ember is jönne mert úgy jobb. Mi nem vagyunk ivós banda, inkább csak szórakozunk, baromkodunk, tüzijátékozunk. Az éjféli tüzijátékot egy 10 emeletes tetejéröl tervezzük nézni (természetesen biztonságos). Banda eddigi korosztálya: 22,21,17. Szal én ugy gondolom hogy olyan 15-25 éves korig várjuk a jelentkezőket. Arra gondoltam hogy olyan 9-10 körül lehetne becsatlakozni és mindenki addig marad amig akar.
2011. dec. 30. 23:13
 1/7 eszter_d válasza:
én szívesen csatlakoznék, mert a leírásod alapján jó társaság lehettek, én meg bizonyos körülmények miatt idén egyedül töltöm a szilvesztert. Az egyetlen probléma, h. budapesti vagyok...:( 19/L
2011. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Áh de kár hogy én is budapesti vagyok :/:D
2011. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát elvileg a vonatok és a buszok munkaszüneti nap szerint közlekednek szal lehet jönni más városból is :)
2011. dec. 31. 13:52
 4/7 eszter_d válasza:
Te is szívesen mennél? Na jó, lehet, h kicsit zakkantnak fogsz tartani, de mi lenne, ha lemennénk? Mármint Fehérvárra... Egyedül biztos nem megyek, mert nem szeretek egyedül vonatozni, de ha van jó társaság... Persze ha nincs kedved azt is megértem.
2011. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eszter_d válasza:
Amúgy ha mennék, akkor hol találkoznánk? Mivel én nem ismerem Székesfehérvárt, valami olyan helyen tudnék csak csatlakozni hozzátok ami a pályaudvarhoz közel van.
2011. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát javasolni tudok SZFV Autobuszállomást mer a vonat messzebb van a város központtól. Úgyhogy ha jösz jobban jársz sztem a busszal :)
2011. dec. 31. 14:52
 7/7 eszter_d válasza:
Akkor én csatlakoznék hozzátok, amennyiben tényleg nem zavarok:)
2011. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!