Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Várjátok már a 2012 szilveszte...

Várjátok már a 2012 szilveszterét? Aki most nem bulizott azért, aki bulizott, az pedig egy mégnagyobb buli miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 04:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én már nagyon várom,mert a mostanira nem nagyon emlékszem:D:D: De jövőre se fogok..(azért reménykedek:D)De ez így is van rendjén!!
2012. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem nagyon várom, mert ha államcsőd lesz idén, akkor nem lesz valami jó a szilveszter, akkor sztem szétbőgöm a fejem szilveszterkor.

Üdv: egy lány

2012. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az államcsőd? Vagyis oké, tényleg elég gáz, de most attól, hogy bőgsz meg depressziózol, nem fog csoda történni, sőt neked valószínűleg sokkal rosszabb lesz, mintha szarnál rá és buliznál.
2012. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Utolsó., előző vagyok.

Ha idén államcsőd lesz, akkor senkinek nem lesz kedve bulizni szilveszterkor, mert nem lesz miből bulizni, akkor jegyrendszer lesz, és nem hiszem, hogy az alapvető dolgokon kívül adnak majd valami pluszt szilveszterre. Ráadásul fűtés sem lesz, és én sztem meg fogok fagyni a panelben a hideg szobában, hacsak nem veszem fel a télikabátomat, meg nem veszek fel több rétegnyi pulóvert.

ráadásul munkahelyem sincs,és ha államcsőd lesz, és jegyrendszer, akkor nem fogok kapni kenyér- cukor-, hús-, tejjegyet, mert miért adnának olyannak, aki nem dolgozik. Örülni fogok akkor szilveszterkor, ha tudok szerezni valahonnan kaját, nem hiszem, hogy az olyan nagyon hiperszuper lesz. Ha mégsem lesz államcsőd, akkor nem bőgöm szét a fejem szilveszterkor.

Üdv: egy lány

2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
várom
2012. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy lány: amíg netre van pénz, nincs gáz, nem? Vagyis nekem a kaja meg fűtés fontosabb lenne :D
2012. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!