Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ki hogy töltötte/tölti a...

Ki hogy töltötte/tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Kivel? Mit csináltok?
2012. nov. 18. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a hangzavart,tömeget,petárdákat,házi tűzijátékokat így nálam a rendezvények alapból kilőve. Olyan "öregesen" szoktam tölteni,otthon a szüleimmel. Kibontok egy üveg kölyökpezsgőt,bebújok az ágyba és nézek valami kabarét,vígjátékot vagy rádiót hallgatok. De ha nem lesz hozzá kedvem,akkor alszok egyet. Sok ünnepet szeretek,ez speciel valamiért nem tartozik közéjük. Soha nem szerettem túlzottan a szilvesztert.
2012. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóképpen. :)
2012. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%
Mi egy szűk, körülbelül 15 fős baráti társasággal fogjuk tölteni a szilvesztert, tényleg csak azokkal, akikkel jól érezzük magunkat. Az utóbbi 4-5 évben mindig ugyanazokkal buliztunk. Ez már egy jól összeszokott társaság, mindent közösen szervezünk, magunknak készítjük a szendvicseket, süteményeket, együtt vesszük meg a cuccokat, és együtt szervezzük a programot és helyet is. Mikor hol töltjük, általában valaki közülünk adja a helyet, vagy ha valahol kibérelünk egy helyiséget, akkor összedobjuk rá a pénzt. Ez éven az egyik srácnál lesz, ő adja a helyet, a többi szükséges dolgot közösen intézzük. Lényeg a lényeg, mi úgy vagyunk vele, hogy nem kell nagy buli, csak azokkal legyünk, akikkel tényleg jól érezzük magunkat, így kizárjuk annak is a lehetőségét, hogy bármi konfliktus adódjon más "külsős" emberek miatt esetleg. Soha nem volt semmi gond senkivel, mindig jókat beszélgettünk, énekeltünk, karaokéztunk, és végighülyültük az estét. Az utóbbi években mindig nagyon jó volt a szilveszter, és nem is lesz ez másképp az elkövetkező években sem szerintem :) Mindenki szilveszterezzen ott, és azokkal akikkel szeretne, mi így szeretünk, az előző válaszolókat is teljesen megértem, valaki csendesebben, nyugodtabban szeret az új évbe lépni, teljesen jó az is :) Minden jót kívánok, és így előre is mindenkinek boldog új évet kívánok, ha már így rátaláltam erre a kérdésre :)
2012. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tavaly ültem itt a gép előtt hajnalig. De minden nap ezt teszem, szóval nem igazán volt szilveszter.

Idén talán a párommal járjuk kint az utcákat, beülünk ide-oda iszogatni, eszegetni ha fázunk, megnézzük a kinti programokat, legalábbis remélem így lesz. Jobb mint otthon ülni egyedül.

2012. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem idén is azt fogom csinálni, mint tavaly. Szórakozni fogunk az egyik haveromnál, talpon leszünk, ameddig el nem alszunk!
2012. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Koszontottem ujevet bulikban, hazi bulikban, jo volt de tavaly ra jottem h a legjobb ugy mint gyerek koromban othol a csaladdal. szoval tavaly volegenyemmel ugy dontottunk ithol anyaekkal Szilveszterezunk.... nagyon jo volt, este asztalhoz ultunk beszelgettunk elmerengtunk a regi emlekekben, apa sztorikat meselt gyerek koromrol. ejfelkor tuzi jatekot engettunk fel stb nagyon jol ereztuk magunkat szerintem tobbet er barmelyik bulitol:)
2012. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Alkohol,haverok,petárda stb :D szóval olyan fiatalosan
2012. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szüleimmel otthon. Virslit ettünk,franciasalátával. Tvztünk, társasoztunk, éjfélkor kimentünk udvarra konfettit szórni. majd megnéztük a tüzijátékot az ablakból :D


15L

2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
berugok egyedül utána bemék kp-ba :P
2012. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
zsebhoki
2012. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!