Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Tüzijátékot hol lehet venni?

Tüzijátékot hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak szilveszterkor legális a használata, illetve (talán?)a megvétele, de én még a hét folyamán szeretnék vásárolni valahol olyan tüzijátékot, ami nagyot szól és szép, tehát nem kis sípolós bizbaszt. Ha lehet, akkor egy körülbelüli árat is szeretnék. Kb olyan 10 rakétáról lenne szó. (Lánykéréshez kell)

2012. nov. 26. 18:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt az imént néztem, egyetlen problémám csak annyi, hogy nem tudom, melyik hogy néz ki, mivel nem mindre ad videó találatot a youtube :S. Esetleg olyan is van ahol van kép, vagy videó?
2012. nov. 26. 18:26
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek szólt, a második 2t hozzászólást csak most vettem észre, megnézem azokat is :)
2012. nov. 26. 18:27
 3/9 A kérdező kommentje:

A 3. szintén hasznos volt, esetleg tudtok ajánlani ehhez hasonlókat?

https://www.youtube.com/watch?v=Z0aeKfdm6CI


Az a lényeg, hogy hangos legyen és szép :D

2012. nov. 26. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Sehol sem vehetsz, hacsak nem mint szolgáltatást rendelsz meg a pirotech cégtől, ez esetben lenne csak legális.


Ha nagyon kell, vegyél cukrászdában tüzijáték gyertyát.

2012. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor neten miért árulnak?
2012. nov. 26. 18:39
 6/9 Szalai jani válasza:
2011-töl az első és második pirotechnikai osztályba tartozó termékeket az egész évben vásárolhatók és szabadon fel is használhatók magánterületen 22:00-ig.
2012. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szalai jani válasza:
ajánlom a pyrocenter.hu-t
2012. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szalai jani válasza:
budapesti cég, a kiszállítás egy kicsit sok:Budapesten:5500Ft azon kívül 150ft/km a 150ft/km-ert oda-vissza ki kell fizetni!!De az oldalon mindent megtalálsz!
2012. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szalai jani válasza:
de inkább az oldalon böngésszél lehet hogy nem jól tudom!
2012. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!