Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi volt eddig a legdurvább...

Mi volt eddig a legdurvább dolog, amit Szilveszterkor elkövettetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 12:11
1 2
 1/12 Honorare válasza:
96%
àtaludtam...
2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A legdurvább?? Talán az 1989-es szilveszter amikor a panel lakás 10-dik emeleti lakásban buliztunk, és egy pihent agyúnak azt jutott eszébe, hogy petárda híján (tűzijátékot nem is lehetett kapni akkor) szóval petárda híján a régi fekete-fehér tévét kihajított a a 10-ik emeleti ablakból hogy megfigyelje milyen hangosan durran... Fél óra múlva az egész lakótelepet ellepték a rendőrök, és a buli lefújva.. Abba kellett hagyni.. Még éjfél sem volt.. Na ez volt a durva..
2012. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Én békésen, kulturáltan szoktam tölteni a szilvesztert.

Sóssüteményt zabálok, hallgatom a rádiókabarét...

Szerintem ez jobb, mint annyira beb*szni, hogy később

ne emlékezzek rá, hogy mit is csináltam szilveszterkor...

2012. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
40/F vagyok.15éves voltam amikor Szilveszter napján,hivatalosak voltunk én és a barátom házibuliba.Beöltöztem lánynak...otthon édesanyám kisminkelt,harisnya,szoknya,rúzs,fülbevaló,paróka,stb.Busszal kellett mennünk a buliba mert vidéken volt.Már a buszmegállóba megtörtént az első poèn.Osztálytársam ott várta a buszt,odamentem és leszólítottam,de nem köszönt és nem mert megszólalni.Mondtam hogy ki vagyok de alig hitte el.A buliba mikor átértünk,nem ismertek meg...azt hitték hogy a barátom csaja vagyok.Utána mikor lelepleztem magam,átöltöztem normális ruhába és lemostam magamról a festéket.A női ruhákat beleraktam a hátizsákomba amit aztán a buli végén nem találtam meg, mert ellopták mindenestől:(
2012. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Megdugtam az egyik haverom nőjét az előkertben éjfélkor.
2012. nov. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam, és életem első berúgása volt. Csokilikőrt ittunk és pezsgőt, de egy ideig nem ütött be, szóval nagy mellénnyel azt gondoltam, hogy nagyon bírom a piát, és csak nyakaltam. Aztán megéreztem... Durván lerészegedtem, mindent viccesnek találtam, és volt egy srác, aki állandóan le akart kapni, én pedig mindig felpofoztam (később összejöttünk, volt egy vérszegény kis kapcsolatunk, azóta eltánt a süllyesztőben), éjfélkor sírtam mert hiányzott a család (addig mindig velük szilvesztereztem), aztán valahogy hajnali 1-kor rohamom lett, és ki kellett hívni hozzám a mentőket. Elég pocsék volt.
2012. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly Szilveszter: Majdnem egy egész Napóleon, és fél üveg (0,75-ös) bor. Szerencsére csak elaludtam.


2000 körül: Havernál voltam, szolidabb házibuli, ca. 10-12 fő, és nem volt üvöltős zene. Haverom (akinél a buli volt) haverja ott volt a barátnőjével. Reggelre valaki megd*gta.

2012. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

17 évesen egy házibuliban a fogammal akartam kinyitni egy üveg töményet, valaki meglökött, és kitört a fogam. Kb. egy órát sírtam elbújva, amikor megtaláltak, vigasztalni kezdtek, és utána hihetetlen jót buliztunk.

24 L

2012. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

nekem kb. a 2005-2006-os szilveszter mikor engedett volt még a petárda...

A haverokkal komolyan bevásároltunk(1000 db.kb.),aztán mikor azt hittük tovább nem lehet fokozni,pár más haverunk megérkezett még 600-700darabbal...

2012. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
100%
Huszonkevés évesen egy kis ruszin hegyi falu melleti vadászházban voltunk hárman haverok. Este a kocsmában mulattunk vagy kilencig, azután behívtak egy házba ott voltunk egy órát, mikor elbúcsúztunk a háziasszony (fiatal özvegy) megsúgta, hogy majd éjfélkor eljönnek hozzánk, ha a barátnői férjei kidőlnek. De a vadászházban olyan hideg volt, hogy mindegyikünk feküdt az ágyában a hálózsákban. Jöttek a csajok hárman, zörgettek, de mink veszekedtünk hogy ki menjen kinyitni ebben a hidegben, amíg azok megúnták, szánkóra ültek és lecsúsztak a faluba. Másodikán reggel a melóba vivő buszra mikor felszáltam, hátulról hangosan megszólalt az özvegyasszony: -no mi van Sztefan, féltél a p!nától, hogy nem engedtél be? Persze a busznyi harminc ember röhögött én meg égtem. ☻
2012. dec. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!