Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szilveszterkor házibulit...

Szilveszterkor házibulit csinálunk, viszont nem tudjuk milyen zene legyen. Vannak valami kimondott kötelező szilveszteri vagy partizós zenék? :D

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 08:19
 1/6 anonim válasza:
én is megyek szilveszteri retro buliba. én vagyok a DJ. pár zene amit kötelező lejátszani: Dr. Alban-Sing Hallelujah, Zorba, Cherry coke, Happy Gang- Sokáig voltam távol, Zoltán Erika-Easy mix, Pálinka sunrise, Hafannana, Barbi Girl, Be my lover, Hit The Road Jack, Eruption-One Way Ticket, 8 óra munka... ,Themby-LOve me Ferever... , D.D.Sound- Cafe, R-Go-Létezem, Kft-Afrika, Flipper Öcsi-Tedd a szivedre a kezed, Gina, Omega-Léna.Petróleum lámpa, Ottawan-Hand up! , Edda, Boney M. , Soho Party, Hungária mix, Gipson brothers, YMCA!!!! , Fiesta, Cotton Eye Joe, Eart Wind End Fire-September, Actovate, Ace Of, Bace, Juventus mix, Vaia Cin Dios, Tekknő, Van nekem egy anyósom, Eddy Grant-Gimmie Hope, Scatman, Nirvana, Takács Tamás, Ice MC, Corona........
2012. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerencsére mi nem vagyunk ilyen gondba mert egy mindannyiunk zenei izlése :D de mond hogy mindeki hozzon zenét amit szeretne. de szerintem ilyenkor poén mulatóst is berakni lehet jókat hülyülni rá :D
2012. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly mi is csináltunk házibulit, és mi úgy oldottuk meg hogy internet youtube, és ami jött azt nyomtuk, aki akart kért számot, rákerestük betoltuk és ennyi. Ilyenkor tulajdonképpen mindegy mit nyomtok mert mindenki szeretni fogja, és jókat lehet ökörködni olyanokra is amiket senki nem hallgat. Youtuben meg határtalan választék van.
2012. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Skandináv death metalt javaslok.
2012. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fúú köszönöm mindenkinek,sokat segítettetek.:))
2012. dec. 26. 18:04
 6/6 anonim válasza:
nos? milyen volt a buli?
2014. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!