Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mire számítsak egy házibulin?

Mire számítsak egy házibulin?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam házibuliba, ez lesz az első alkalom. Mire számítsak mit fogunk csinálni, mennyire kell kiöltözni? 15-18 évesek lesznek a bulin.

2012. dec. 26. 22:42
 1/5 anonim válasza:

Lány / Fiú vagy?

Semennyire,vigyél egy üveg piát.

2012. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orgiára.
2012. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PARTY HAAAAAARD!!!!!!!!!!!
2012. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen a társaság. Persze most sokan azt fogják beírni, hogy töménytelen szexre és piálásra számíthatsz, de azért nem minden 15-18 éves társaság ilyen... Mi ennyi idősen épphogy annyit ittunk, hogy picit becsípjünk (bár 15 évesen még nem, ez inkább 17-18 évesen volt jellemző), aztán mindenfélét játszottunk, dumáltunk, sztorizgattunk, hatalmasakat röhögtünk, közben persze ment a zene, tánc... Oké, néha volt egy-két ember, aki többet ivott a kelleténél, és mondjuk rosszul lett, hányt, vagy bealudt, de nem volt különösebb probléma. Csókok is elcsattantak, de szexelni legfeljebb a már meglévő párok vonultak el egy üres szobába, de ez se volt jellemző.


Nem kell kiöltözni, vigyél valami italt meg kis nassonlivalót, és érezd jól magad. :)

2012. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is sokat gondolkoztam,hisz én vagyok a házigazda.mindenkinek megmondtk hogy hozzanak innit meg ennit,amúgy felesz vagy mersz lehet nálatok is lesz,kiöltözni meg szerintem nem kell.:)esetleg egy csinibb felső,vagy egy magassarkú.
2012. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!