Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van olyan, akinek még nincs...

Van olyan, akinek még nincs programja Szilveszterre, de szívesen menne, ha adódik lehetőség?

Figyelt kérdés
Házibuli, buli, egy társasághoz csatlakozás. Ismeretlenekhez csatlakoznátok? F/22 Bp

2012. dec. 27. 17:39
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

persze simán

de azért megnézném,hogy elsőre nem tűnnek-e valami abberált brigádnak:D

2012. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem sincs programom, és szívesen buliztam volna, de nem jött össze. Anyámék elutaznak így elég pocsék lesz de totál egyedül leszek 100 nm-es lakásunkban.. Azt se tudom mivel fogom agyonütni az időt..Valószínű hogy aludni fogok.

20/L Bp

2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2.

Miért nem röffentesz össze egy szolid házibulit?

2012. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2.

Miért nem röffentesz össze egy szolid házibulit?


Mert nincs kit összeröffentenem. A legjobb barátnőm kiutazott a barátjához Angliába. A másik 2 barátnőm közül az egyik szilveszterkor dolgozik (pincérnő) a másik barátnőm otthon marad, mert az anyukáját holnap engedik ki a kórházból és mellette akar maradni ápolni. Amit én teljesen megértek.. Így magamra maradtam..

2012. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megkaptam az üzenetedet.

Válaszolok rá. Azért nem mentem a szüleimmel, mert csak felesleges harmadik lettem volna. Édes kettesben vannak a nevelőapámmal, bár hívtak hogy menjek velük, de hogy nézett volna már ki ha én tartom a gyertyát?? és a többiek?? Nem sok barátom van. Haverok vannak, de ők úgy döntöttek hogy idén szilveszterkor utcabálra mennek. Én elég fázós vagyok, így nem megyek velük hogy az utcán bulizzak.. Na és te? Te miért leszel szilveszterkor egyedül?? Már ha egyedül leszel.

2012. dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Priviben válaszolok.
2012. dec. 28. 00:46
 7/15 anonim válasza:
20L/Találsz itt elég embert házibulihoz:D kérj mindenkitől fényképet és válogasd meg kit engedsz be:D sok ismeretlen:D így lenne izgalmas:D csak ha valami komoly értékeid vannak azt a biztonság kedvéért zárd el.
2012. dec. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Előző vagyok, félre értés elkerülésére én nem 20L vagyok, hanem ezzel az elején csak megszólítottam az előttem író lányt:DD
2012. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vajon, ha képet belinkelnék magamról ide, akkor vajon többen írnának? :D Csak, hogy lássátok, hogy nem vagyok egy szörnyeteg és nyugodtan lehetne velem szilveszterezni. :D
2012. dec. 29. 17:30
 10/15 anonim válasza:
Szerintem biztos. :D Én biztos elmennék :D sőt mások is :D
2012. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!