Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hogyan kell a tűzijáték...

Hogyan kell a tűzijáték telepet használni?

Figyelt kérdés
Vettem egy 48 lövéses Rumba telepet. A tetején van egy vékony színes papír, azt úgy tudom nem kell leszedni. Viszont még ezen van egy vastagabb erős átlátszó fólia, mint amiben az ásványvíz van. Azt le kell szedni? Én leszedném. :D

2012. dec. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg alaposan, kell lennie valahol egy leragasztott színes matricának. Ott van a kanóc. Leszeded a matricát, meggyújtod a kanócot, és iszkolsz :D ennyi!
2012. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan, persze :D már be is lestem a matrica alá, ott van a kanóc :D És az majd úgy átszakítja a vastag műanyagfóliát is? :O Amúgy köszi! :D
2012. dec. 28. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen. Nem írták hogy le kell szedni, szóval vélhetően átszakítják majd a rakéták...
2012. dec. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tetején is vastag műanyag van, szedd le azonnal! Ott egy vékony papír lehet maximum, különben felrobbanhat.
2012. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ott is az van! Azt le kell szedni szerintem is, de köszi mindenkinek!
2012. dec. 31. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!