Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes menni szilveszterkor Debrecenben?

Figyelt kérdés

Hívtak több házibuliba is, meg kocsmába beülős bulikba... De nincs kedvem egész este ezekhez. Éjfél körülig szívesen ott lennék, de csak hogy együtt köszöntsük az újévet.

A problémám az, hogy nagyon ki vagyok már éhezve, és pasizni akarok. Tehát valami ütősebb szilveszteri buli érdekelne Debrecenben. Néztem a Home, a White Angel meg a Kikötő programjait, csak hát nem is tudom... Nem szeretnék melléfogni. Szerintetek hova érdemes menni?

17/L



2012. dec. 28. 17:36
 1/6 anonim válasza:

Tudtommal a White Agel már bezárt, bár fene se tudja mi van most.

Kiskorú vagy, kétlem, hogy pont szilveszterkor ne ellenőriznének minden szórakozóhelyet, úgyhogy én a házibulit javaslom, azzal nem foghatsz mellé.

Nekem ezek a bulik sokkal jobban bejöttek - pasizás terén is - mint a szórakozóhelyeken.

2012. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Házibuliban is alád tudnak vágni,az miért nem jó?
2012. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engem leszophatsz szilveszterkor.
2012. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dehogy zárt be a White Angel.:)

Igen, én is jobban szeretem a házibulikat meg magához a szilveszterhez jobban is illik. Csak félek hogy nem lesznek jó pasik...

2012. dec. 29. 13:24
 5/6 anonim válasza:

Legközelebb ha a Home-ot vagy a White-ot tervezed meglátogatni, írjál egy privátot, legtöbbször ott fordulok meg és elvileg nem tartozok a ronda pasik közé, szóval összefuthatnánk, ha esetleg megint ki lennél éhezve, meg akkor is ha nem :D

18F

2013. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
MickeyZ
2014. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!