Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom baráti társaságával töltöm a szilvesztert,de ez csak a párom miatt van így.Amúgy semmi kedvem hozzájuk,mert nem annyira találom meg velük a közös hangot,és ilyenkor ugye isznak mint a gödény,amivel én nem tudok azonosulni.

Minden évben "túlélem" a szilvesztert,alig várom már,hogy haza érjünk.


Pedzegettem a barátomnak,hogy csak később csatlakozné hozzájuk,amikor már egy szórakozóhelyre mennek.

Azt mondta megérti,ha nincs nagy kedvem ehhez az egészhez,de úgy érzem azért megsérteném azzal,ha kihagynám a házibuli részt.


Ti elmennétek oda,ahova nincs semmi kedvetek csak azért,hogy ezzel a barátotokat ne sértsétek meg? :-S


2012. dec. 31. 14:06
 1/3 anonim válasza:
Ha ez egy kezdődő kapcsolat, akkor a párodnak Téged kellene választania. Próbáljátok közös nevezőre jutni. Ha utálod a szitut ne menj el.
2012. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj,egyáltalán nem kezdődő kapcsolat :-)


Már 4 éve vagyunk együtt,csak én ritkán találkozom a barátaival,és ilyenkor részegeskednek,és én nem tudok velük elbeszélgetni,ilyenkor senki nem arra kiváncsi,hogy kivel mi a helyzet.

Azt hiszem,hogy csak később csatlakozom hozzájuk,amikor már a szórakozóhelyre mennek,addig meg családi körben leszek,és tanulok a közelgő vizsgámra :-)


Amúgy ők idősebbek is nálam,de ezzel nem is lenne gond,mert én kortól függetlenül elbeszélgetek mindenkivel,csak ilyenkor megbolondulnak és obégatnak meg isznak :-S

2012. dec. 31. 15:15
 3/3 anonim válasza:
Sajna van ilyen, hogy a fiúknál előtör a régi bulizós filing. Csak ne csajozásba menjen. Gondolom a haverjai "facérok". Párokkal kellene barátkozni.
2012. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!