Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljunk szilveszterkor?

Mit csináljunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel egyszerűen nem tudjuk, hogy mit csináljunk szilveszterkor. Egyik barátnőm azt mondta ha nem találjuk ki akkor ha kell járjuk az utcákat. Mondtam, hogy jól van de azért még is kéne valami. Az lenne a kérdés, hogy ki hol tölti a szilvesztert és, hogy nincs-e valakinek valami ötlete, hogy hova mehetnénk, esetleg valami szórakozóhely? De melyik? Vagyunk egy páran, 16-17 évesek:DD Előre köszönöm:DD

2013. nov. 24. 21:19
 1/5 Dwight Schrute válasza:
100%

[link]


Kb az összes szórakozóhelyen buli van ilyenkor. Válasszatok olyat ahol hasonló korúak vannak, nem tom hol laksz, így én ezt nem tudom.

2013. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok házibulit
2013. nov. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 legyenmorgan válasza:
100%
Ez elég helyfüggö, a romkocsmàkban nem nézik jó szemmel a kiskorúakat mi is próbàltuk anno.hàt amit tudok ajànlani hogy vagy ti vagy ismerös hàzibulijàba menni. De mi azért éjszakàztunk egyszer decemberbe a deàkon egyet.
2013. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
En szemely szerint ugyanezzel a gonddal kuzkodok, de par otletem vn ( en a baratnomel fogok szilveszterezni) korcsolyazni viszem, utana uszodaba egy welness hotelbe, de ez estere de a tobbi otlet meg nem all egeszen ossze, vkinek otlet?
2013. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi haverokkal meg Párommal kibérlünk egy pár órás lakást és iszunk meg hülyülünk :)
2013. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!