Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti mit fogtok csinálni szilves...

Ti mit fogtok csinálni szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Nekem barátaim nagyon nincsenek, a 'legjobb barátnőm' szarni fog a fejemre, mert 'pasija' van és azzal lesz vagy a többi barátnőjével fognak bulizni, ahova persze engem nem hívna meg. Van egy másik barátnőm, de ő is a barátaival lesz. Van egy harmadik, akivel tavaly együtt szilvesztereztünk családostul náluk. idén nem tudom, mit csinál... van még egy barátnőm, neki pedig szerintem nincs programja. A szüleim pedig nem nagyon akarnak itthon maradni, ők is a barátaikkal akarnak valamit csinálni..

Nos, gáz, ha itthon maradok egyedül? Van még olyan aki egyedül tölti otthon a szilvesztert?14/L



2013. nov. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Asszem dógozok, így legalább gyüllika lóvé.

(Megtanúhatnák helyesen írni, dejerreja kisidőre minyek?)

2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hát,én passz még fogalmam nincs..Valószínű egy barátnőmnél leszek de ez se biztos.De egyébként nem gáz szerintem,eddig én is itthonvoltam szilveszterkor és valahogy csak normálisabb dolog ez szerintem 14 évesen mint egy buliban részegre inni magunkat.:)

14/L

2013. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Németországban egy ismerős család unokájára vigyázunk majd.
2013. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Otthon leszek, az ugyan ilyen sorsú ismerőseimmel Face-Camozok :D
2013. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Otthon leszek,szokás szerint és tévézek.
2013. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!