Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Kinek mi lesz az újévi fogadalma?

Kinek mi lesz az újévi fogadalma?

Figyelt kérdés
És a tavalyi mi volt? Egész évben betartottátok? Ha nem, akkor meddig? :)

2013. dec. 26. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyen fogadalmat tenni. Kellemes ünnepeket!
2013. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig ugyanazt fogadom meg és be is tartom: Újév alkalmából soha nem fogadok meg semmit :)
2013. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eddig minden évben megfogadtam valamit, többnyire nem tudtam betartani. Tavaly megfogadtam, hogy többet nem fogok megfogadni semmit, mert nincs értelme. Aztán idén rájöttem, hogy ez így nem igaz, mert ha teszek újévi fogadalmat, legalább az év első részében próbálom betartani, és küzdök érte, mert ott motoszkál az agyamban, hogy de megfogadtam. Ha nem fogadok meg semmit, akkor már év elejétől kevésbé érdekel a dolog.


Egyébként az újévi fogadalmam az lesz, hogy végre összeszedem magam, és eldöntöm, hogy mit akarok az életben és azért fogok küzdeni. No, meg, hogy végre tényleg felnövök és nagyobb segítség leszek a szüleim számára, ha már itthon élek még. :)

18/L

2013. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!