Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel szilveszterre?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és azt szeretném hogy jól nézzek ki

2013. dec. 27. 08:47
 1/4 anonim válasza:
Én 20F vagyok, makkos cipő, fekete farmer, hosszú-ujjú ing-ben megyek majd szerintem.
2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na és az jól néz ki ha egy zöld csőnaci meg rózsaszín ing nyakkendővel és egy fekete-fehér kockás kalap
2013. dec. 27. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez túl sok színkombináció, szerintem nem néz ki jól. A rózsaszín és a zöld alapból nem a legjobb
2013. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát amit leirtál kérdező az nagyon nem jó.Én 16/L vagyok,de ha buli lesz(gondolom igen,ha jól akarsz kinézni)vegyél fel egy inget(de ne rózsaszint),egy egyszerü farmert,hozzá kényelmes cipőt és szerintem ennyi.Ha te nem is iszol,mások valószinü igen,szóval nem fogja senki a te vagy bárki más ruháját nézni,hacsak nem olyan gáz,meg úgy alapból buliban nem a másik ruháját nézik.Szóval szerintem ne teljesen olyat mint amit hétköznap hordasz,valamivel dobd fel,de ne ess túlzásba,és a fő hogy kényelmes legyen,mert a buliban jól kéne érezned magad,de ha kényelmetlen a ruhád nem lesz könnyü.
2013. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!