Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit gondoltok arról, hogy így...

Mit gondoltok arról, hogy így töltöm a szilvesztert? Esetleg van valami tippetek? 19/F

Figyelt kérdés

Próbáltam pár barátomat áthívni szilveszterre, de már mindenkinek van programja, van, aki másik baráti társasággal ünnepel, van, aki a családdal, van, aki a párjával, szóval nem nagyon tudtam beszervezni senkit. Engem pedig nem hívtak sehova és szerintem kicsit bunkó dolog egyik ismerősömék házibulijába beállítani úgy, hogy nem is vagyok hivatalos. Szórakozóhelyekre, diszkóba meg nem szeretek járni, főleg nem egyedül. Amúgy mi sosem szoktunk nagy feneket keríteni ennek az egésznek, szinte mindig itthon töltöm a családdal, de nem csinálunk semmit. Valószínűleg pezsgőzni, filmezni meg pihenni fogok. Csak kicsit szomorkás leszek, amiért "egyedül" szilveszterezek és ezt a negatív érzést szeretném elfelejteni, de nehéz lesz, miközben azt tapasztalom majd, hogy mindenki milyen jól érzi magát, én meg itthon ülök.


Negatív és degradáló válaszokat nem kérek, köszönöm!


2013. dec. 27. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is valszeg itthon leszek családdal, nem nagyon izgat. Bulizni már nem vágyom így 23 évesen, kijutott belőle elég már. Nem annyira ivós, de pörgős társaságom meg nincs. Ez van.
2013. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"nehéz lesz, miközben azt tapasztalom majd, hogy mindenki milyen jól érzi magát, én meg itthon ülök."

Fura, de ez engem nem zavar. Egyáltalán nincs is igényem arra, hogy elmenjek valahová másokkal "bulizni". Én konkrétan itthon fogok ülni, és a rádiókabarét fogom hallgatni. Évek óta ez a "szilveszteri program"... 19F

2013. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rádiókabarét én is szeretem és nem csak szilveszterkor hallgatom. :D
2013. dec. 27. 16:59
 4/8 anonim válasza:
Még van pár napod, felveheted a kapcsolatot a barátaiddal. Lehet, hogy csak félreértettétek egymást és szívesen látnának. Egy próbálkozást megér.
2013. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. ezt te sem gondoltad komolyan... Valakit vagy meghívnak vagy nem.
2013. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszolónak igaza van. Ha nem hívtak meg, akkor nem hívtak meg. Ezen nincs mit félreérteni. :)
2013. dec. 27. 17:52
 7/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Ne légy elkeseredett ez miatt, legalább kipihened magad. Vegyetek elő egy jó társast aztán játszatok a családdal, vagy csináljatok ti egy társast! Mondjuk írtok feladatkártyákat ki ki kell találnotok, hogy pl: XY mi a kedvenc fagyija, vagy mikor vettétek az autót stb.
2013. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi rossz! Én eddig sosem ünnepeltem igazán jól a szilvesztert, nem igazán van emlékezetes szilveszterem. Pár éve még a gyerekkori legjobb barátnőm átjött, vagy én átmentem hozzájuk, de ketten azért nem olyan na. Egyébként a legtöbb szilvesztert itthon töltöttem a családdal, ennek sok oka volt. Egyrészt vagy nem hívtak sehova, vagy éppen beteg voltam (egy időben karácsony táján szinte mindig mandulagyulladásom volt), de sajnos itthon is voltok gondok.


Szerintem ebben nincs semmi rossz. Ilyenkor filmet néztünk a szüleimmel, beszélgettünk, pezsgőztünk. Annyi előnye volt, hogy frissen tudtam enni a finom sült húsokból.

Egyébként az itthoni szilveszter előnye volt, hogy másnap nem voltam hulla fáradt, se másnapos, se semmi, ami pl. egész jó volt, amikor rengeteget kellett tanulni. :D


Idén mondjuk végre bulizok a legjobb barátnőmmel és az ő baráti társaságával, már alig várom. :)

18/L

2013. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!